Meizu kendi akıllı ışığını tanıttı

Meizu, Xiaomi ve Apple ekosistemi ile uyumlu çalışabilen Lipro downlight E2 akıllı ışığını tanıttı.

Meizu kendi akıllı ışığını tanıttı

Meizu geçtiğimiz günlerde Meizu 21 Note akıllı telefonunu tanıttı. Şirket ayrıca, Lipro Downlight E2 serisi akıllı ışıkları da piyasaya sürdü. Bu seri, E2 Air ve E2 Pro olmak üzere iki farklı modelden oluşuyor. Her iki model de 58° geniş ışın açısı ve UGR ≤ 13 altın oranına sahip. Bu özellikler, iyi bir aydınlatma efekti sunarken aydınlatma kapsamını da artırıyor.

Meizu Lipro Downlight E2 serisi akıllı ışıklar, güneş ışığının spektrumlarının yüzde 94,86'sını kapsıyor ve Ra97 renk doğruluğu sunuyor. Ayrıca, RG0 düşük mavi ışık desteği sağlıyor ve titremeyi tamamen ortadan kaldırmayı başarıyor. Ancak, iki ürün arasında bazı farklar bulunuyor. Lipro downlight E2 Pro, 42 mm derin ışık kaynağı tasarımına sahip ve özelleştirilmiş bir anti-parlama lensi ile ışığı doğru bir şekilde kontrol edip eşit olarak yayabiliyor.

Meizu kendi akıllı ışığını tanıttı - Resim : 1

Meizu kendi akıllı ışığını tanıttı

E2 Pro, yerel Lipro akıllı ev uygulamasını destekliyor. Bunun yanında, Mijia, Matter, Xiaoai ve Apple gibi diğer ekosistemlerle de uyumlu çalışıyor. Bu da seriyi daha geniş bir kullanıcı kitlesi için çekici hale getiriyor. Şirkete göre, kendi geliştirdiği dimleme algoritmaları sayesinde parlaklık yüzde 0,01 ila yüzde 100 arasında ayarlanabiliyor.

Meizu’nun Lipro Downlight E2 serisi akıllı ışıkları, güç derecesine göre üç farklı modelde sunuluyor: 7W, 9W ve 11W. Ayrıca, üç farklı renk sıcaklığı seçeneği bulunuyor: 3500K, 4000K ve 5000K. Fiyatlandırmaya gelince, Lipro Downlight E2 Air 119 yuan (16,75 dolar), Downlight E2 Pro ise 249 yuan (35 dolar) başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor.