Güncel

300 yaşındaki Pakistanlı kadının videosu görenleri şok etti

Dünya'nın en yaşlı insanı olduğu iddia edilen Pakistanlı kadının videosu sosyal medyada gündeme oturdu


Dünyanın en yaşlı insanı olduğu iddia edilen Pakistanlı kadının videosu görenleri şaşkınlığa uğrattı. Paylaşıldığı andan itibaren viral olan ve binlerce yorum alan video sosyal medyanın gündeminden kolay kolay düşmeyecek.

Yaşlı kadının videosunun altına birbirinden farklı yorumla yağdı. Bu yorumların bazılarında oldukça acımasız olanlar da göze çarptı. 300 yaşında olduğu iddia edilen kadının videosunun altına "Ölmeyi unutmuş" gibi yorumlar yapıldı.

300 yaşındaki Pakistanlı kadının videosu viral oldu

Daha önce 118 yaşındaki Kane Tanako 'Dünyanın En Yaşlı İnsanı' olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırmıştı. Ancak 300 yaşındaki Pakistanlı kadın Tanako'yu tahtından edebilir. Video paylaşıldığı andan itibaren tüm dünyada ilgi çekti ve defalarca kez paylaşıldı. 

Yaşlı kadının videosunun altına binlerce yorum geldi. "Teyze ölmeyi unutmuş", "Ya teyze biraz yaşlı gösteriyor ben 400 sandım hatta", "Ben de eğer kocamdan erken ölürsem kocam başkasıyla evlenir korkusuyla 300 yaşında kadar yaşayabilirim rekor saymasanız da olur" gibi yorumlar fazlasıyla beğeni aldı.

300 yaşında olduğu iddia edilen kadının görüntüsünü korkunç bulanlar da olmadı değil. Daha önce Dünyanın En Yaşlı İnsanı olarak rekor kıran Tanoko'nun iki katından daha yaşlı olan teyzenin videosu bazı kullanıcıları ise korkuttu. Siz ne düşünüyorsunuz? 300 yaşına kadar yaşamak mümkün mü? Siz o kadar yaşamak ister miydiniz? Yorumlarda bize bildirin.

Yorumlar
Sansar
Allah kimseye evlat acısı göstermesin ben evladından sonra ölmek istemem ister 50 olsun ister 100
Cevapla
Next gaming
Bu teyze 1700 doğumlu mu şimdi abartmışlar. Öyle birşey nasıl mümkün olabilir. Fake haber 120 veya 130 bilemedin 140 olsun
Cevapla
Serkan
Elden ayaktan düştükten sonra 1000 yıl yaşasan ne olur
Cevapla
Agop donikoğlu
Sonsuza dek yaşamak mümkün... Jw.org
Cevapla
Ceto
Yasayını göster her nefis ölümü tadacaktır
Şahin
En iyisini rabbim bilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.