7 milyon liralık ultra lüks otomobil İstanbul'da yolda kaldı

Görenleri hayrete düşüren bir olay yaşandı. İstanbul'da ultra lüks bir araç yolda kaldı. İşte şaşırtıcı olay ile ilgili detaylar.

7 milyon liralık ultra lüks otomobil İstanbul'da yolda kaldı

İstanbul'da nadir gerçekleşen bir olay meydana geldi. Kağıthane Hasdal-Okmeydanı bağlantı yolunda yaklaşık 7 milyon liralık aracıyla seyir halinde olan sürücü yolda kaldı. Görenlerin bir daha baktığı araç ardından ne yazık ki çekici ile taşındı.

7 milyon liralık ultra lüks otomobil İstanbul'da yolda kaldı

7 milyon liralık ultra lüks otomobil İstanbul'da yolda kaldı - Resim : 1

Tüm uğraşlara rağmen çalışmayan araç, çekiciyle servise götürüldü. Kağıthane Hasdal-Okmeydanı bağlantı yolunda dün saat 17.00 sıralarında yaklaşık 7 milyon lira değerinde olan Chevrolet marka Corvette C7 Stingray model ultra lüks otomobil yolda kaldı. Otomobilin sürücüsü H.K., aracın aniden stop etmesi sonucu yolda kaldı. Neye uğradığını şaşıran sürücü, defalarca aracı çalıştırmak için uğraştı ancak başarılı olamadı. Bunun üzerine sürücü aracının aküsünün bittiğini düşünerek yardım istedi. Ancak tüm çabalara rağmen çalışmayan ultra lüks araç ne yazık ki çekici ile taşınmak zorunda kaldı.

Sürücünün yardımına gelen bir tamirci, 7 milyon lira değerindeki araca kabloyla akü takviyesi yapmak istedi ancak başarılı olamadı. Yardımlara rağmen aracın çalışmaması üzerine sürücü aracını yol kenarına çekti. Aracında başka bir sorunun olduğu düşünen sürücü, olay yerine başka bir tamirci çağırdı. Tamirci de durumu çözemeyince çekici geldi ve ultra lüks araç çekici ile taşındı. Görenlerin dönüp bir daha baktığı böylesi lüks bir aracın başına bunun gelmesi de herkesi şaşırttı diyebiliriz.