Güncel

A101 yine tekne satıyor!

Zaman zaman aldın aldın ismini verdiği köşesinde sattığı ürünlerle dikkat çeken A101, ikinci defa tekne satıyor.

A101 yine tekne satıyor!

Zincir marketlerin zaman zaman sattığı ürünler dikkate değer oluyor. Özellikle de satılan bazı teknolojik eşyaların şaşırtıcı derecede ucuz olduğunu görüyoruz. Bu sebepten dolayı pek çok defa bu marketlerin önünde sabah erkenden sıra olduğuna şahit olmuşuzdur. Geçtiğimiz yıl tekne satarak işi abartan A101, sosyal medyanın gündeminde ilk sırada yer almayı başarmıştı.

A101 yine tekne satıyor!

Daha sonrasında ise karavan satarak bir kez daha gündeme gelen marketin 2 Şubat Perşembe gününde satılacak ürünlerin yer aldığı broşürü ortaya çıktı. Buna göre A101, bir kez daha tekne satacak. 4.95 metre uzunluğunda olan tekne, kamaralı olacak ve fiyata motor dahil edilmeyecek. Marketin tekne için belirlediği fiyat ise broşürde yazan detaylara göre tam 109.000 TL.

Elbette A101 aldın aldın köşesinde bu hafta daha pek çok dikkat çekici ürün satılıyor. Bunlardan birisi de Xiaomi Mi Smart AirFryer. Son zamanlarda oldukça moda olan ürün için istenen bedel ise 3.099 TL. Telefondan televizyona hatta bilgisayara kadar daha pek çok teknolojik cihazın satılacağı Perşembe günü, tüketicilerin yine kapıda kuyruk oluşturacağı bir gün olacaktır. Eğer siz de fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız erkenden yerinizi almanız lazım. Ne diyelim, bol şanslar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.