Güncel

ABD Başkanı Joe Biden uçağa binerken merdivenlerde düştü!

80 yaşındaki ABD başkanı Joe Bide uçağa binerken tekrar düştü. İşte söz konusu video.

ABD Başkanı Joe Biden uçağa binerken merdivenlerde düştü!

Olayın videosuna göre, ABD Başkanı Biden Çarşamba günü Polonya'nın Varşova kentinde Air Force One'a binmek için merdivenleri çıkarken takılıp düştü. Video, Biden'ın havalimanı asfaltındaki merdivenin sonlarına doğru düştüğünü, ardından el sallayıp uçağa girdiğini gösteriyor. Biden'ın merdivenlerde tökezlemesine neyin sebep olabileceği belirsizliğini koruyor.

ABD Başkanı Joe Biden uçağa binerken merdivenlerde düştü!

Olay, cumhurbaşkanının Ukrayna ve Polonya'yı ziyaret etmek üzere Doğu Avrupa'ya yaptığı geziyi tamamlamasından kısa bir süre sonra meydana geldi.  Beyaz Saray ise konuyla ilgili yorum talebine hemen yanıt vermedi.

ABD Başkanı daha önce de benzer bir durum yaşamıştı. Biden'ın Air Force One'a giden merdivenlerdeki düşüşü, benzer şekilde Andrews Ortak Üssü'ndeki aynı merdivenlerdedüşmesinden yaklaşık iki yıl sonra geldi. Biden'ın birden fazla adımda takılıp düştüğü Mart 2019 düşüşünün ardından Beyaz Saray, Biden'ın "% 100 iyi durumda olduğunu" söyledi ve tökezlemeyi şiddetli koşullara bağlamıştı.

Beyaz Saray basın sekreteri Karine Jean-Pierre o dönemde gazetecilere verdiği demeçte, "Dışarısı oldukça rüzgarlı, çok rüzgarlı. Merdivenlerden çıkarken neredeyse düşüyordum. Durumu %100 iyi durumda" demişti.

Beyaz Saray iletişim direktörü Kate Bedingfield ise Biden'in düşüşünü "Merdivenlerde yanlış bir adımdan başka bir şey değil" olarak açıklamıştı.

Yorumlar
BOH
Beyinciğin işlevleri şunlardır: Kol ve bacaklardaki kasların birbiriyle uyumlu çalışması sağlanır. Kol ve bacaklardaki kasların çalışma derecesi düzenlenir. Beyincik problemi var biden da
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.