Güncel

Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti!

Makine öğrenimi algoritması, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını tahminde bulundu.

Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti!

XRP, değerde devam eden bir artış veya düşüş olasılığı nedeniyle tokenin fiyat pozisyonunun istikrarsız kalmasına rağmen, şu anda yükseliş duyguları tarafından yönlendiriliyor. XRP, özellikle yasal cepheden yakından izlenen belirteçler arasında öne çıkarken, topluluk, belirtecin nasıl performans göstereceğiyle ilgilenmeye devam ediyor.

Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti!

Bu bağlamda Finbold, XRP'nin fiyat projeksiyonu ile ilgili olarak bir kripto izleme platformu PricePredictions'ta makine öğrenimi algoritma tahminini araştırdı. Platformun 30 günlük fiyat tahminine göre, 21 Şubat'ta alınan verilere göre, XRP'nin 1 Mart 2023'te 0,3910'dan işlem görmesi muhtemel.

XRP'nin yayınlanma anındaki fiyatıyla karşılaştırıldığında, öngörülen değer yaklaşık %1'lik küçük bir artışı temsil ediyor.

Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

XRP 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Özellikle tahmin, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergeleri dikkate alır.

XRP fiyat analizi

Şu anda XRP, varlık ticaretinin genel piyasa ile uyumlu olması nedeniyle 0,40 $ direnç seviyesinin üzerinde tutunamadı. Basın zamanında, XRP, haftalık yaklaşık %7'lik kazançları temsil eden 0,39 $ değerindeydi.

Algoritma, 1 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

XRP'nin temelleri

Mevcut durumda, XRP'nin geleceği, esas olarak Ripple ile Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ( SEC ) arasında nihai karar aşamasına giren devam eden davaya bağlı. Analistler, Ripple davayı kazanırsa, meselenin XRP ve genel kripto para birimi sektörü için bir yükseliş hissi olabileceği görüşünde.

Aynı zamanda, Ripple ödeme hizmetlerini dünya çapında sunmaya devam ettikçe, XRP muhtemelen fayda sağlayacaktır. Özellikle şirket, ABD'deki yasal belirsizliklere rağmen kaydının diğer yetki alanlarındaki fırsatları artırdığını savunuyor.

Yasal mücadelenin ortasında, token büyük borsalarda yeniden listelenirse, XRP muhtemelen bir destek alacaktır. Şu anda, XRP topluluğu tokenin Coinbase'de yeniden listelenmesi için bastırıyor. Ticaret platformunun devam eden davada Ripple'ı desteklemek için bir dostane brifing sunmasının ardından Coinbase'in XRP'yi tercih ettiği düşünülürse, yeniden listelemenin bir olasılık olmaya devam ettiğini belirtmekte fayda var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.