Güncel

Acer CEO'sundan Surface planlarına uyarı geldi!

Tablet ve bilgisayar devi Acer'da Microsoft'a tavsiye!


Acer CEO'su JT Wang'tan Microsoft'a bilgisayar planlarıyla ilgili uyarı geldi. Bilgisayar sektöründe isim yapmış tecrübeli bir firma olan Acer CEO'su Financial Times'a konuştu. Hatırlayacağınız üzere Microsoft çok yakında Surface tabletini satışa çıkaracak.

"Diğer markalar arasında Surface olumsuz bir tepki alabilir. Tablet piyasası henüz Microsoft'un iyi olduğu bir alan değil. Bu yüzden lütfen iki kere düşünün." ifadelerini kullandı. Acer temsilcilerinden Stan Shih'in Microsoft Surface üzerinde yaptığı incelemelerden sonra diğer firmaların Windows 8 tablet için yeni girişimlerde bulunacağını belirtti.

1344336403_steveballmersurfacelargevergemediumlandscape.jpg

ARM bağlantılı tabletin Windows 8 ile aynı anda çıkacağı belirtiliyor. Firmaların Windows 8'in çıkışıyla tablet ve bilgisayar üretici firmalar Microsoft'a hala bağlı kalmalılar mı yoksa başka bir yol mu bulmalılar sorusunu tekrar gündeme getirecekler. Surface bu kararı etkileyen en önemli cihazlardan biri olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.