Güncel

Acer CES 2014 öncesi yeni ürünlerini tanıttı, işte o ürünler!

Acer CES 2014'ü beklemeden yeni ürünlerini tanıttı. Peki Acer'in yeni ürünleri neler?

Acer CES 2014 öncesi yeni ürünlerini tanıttı, işte o ürünler!

Las Vegas'da düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuar'ı CES 2014 henüz başlamadı ancak teknoloji firmalarından Acer, yeni ürünlerini bu etkinliği beklemeden tanıttı. Aşağıda ve sonraki sayfalarda Acer'in tanıttığı yeni ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yeni Acer Liquid Z5 : Kompakt Ekran ve Çoklu Görev Kabiliyeti

Liquid Z serisinin başarısının ardından, Acer bugün özellikle mobil internette gezinme, her an fotoğraf ve video çekme imkanı ve mobil eğlence arayan, ilk kez bir akıllı telefona sahip olacak kullanıcılar ve bütçesi sınırlı kullanıcılar için tasarlanmış kompakt bir 5 inç akıllı telefon olan Liquid Z5'i tanıttı.

Liquid Z5 film ve video görüntülemeyi geliştirmek için 16:9 en-boy oranında bir 5 inç ekrana sahiptir. Geniş ekran boyutuna rağmen, Liquid Z5 8.8 mm'lik ince profili ve kıvrımlı kenarlarıyla kolaylıkla taşınabilir.

1388751930_liquidz5family01.jpg

DTS Sound™ teknolojisini kullanan ön hoparlör daha zengin bir deneyim sağlar. AcerRAPID™ tasarımı ; ekran kilidini açmak veya ekranı uyandırmak, kamerayı başlatmak, fotoğraf çekmek, ana ekrandaki uygulamaları başlatmak ve telefon çağrılarını çok sezgisel bir biçimde kabul etmek için kişisel bir kumanda tuşu görevi görür ve daha da fazla "tek-el" kontrolü sağlar.

Android 4.2.2 tarafından desteklenen zarif ve parlak bir tasarıma sahip olan Liquid Z5, kullanıcılara yalnızca 145.5 x 73.5 x 8.8 mm boyutları ve yalnızca 147 gram ağırlığıyla santimetrekarede birçok özellik sunuyor. Cihaz çift çekirdekli bir 1.3 GHz işlemci, 4 GB dahili kullanıcı depolama alanı, Wi-Fi, entegre GPS ve 5 mega piksel bir kamera barındırıyor.

Fotoğraf çekmek için sınıfının en iyisi!

5 mega piksel kamera yeniliklerle dolu: sensöre geleneksel FSI'dan daha fazla ışık sağlayan BSI teknolojisini destekler ve böylece az ışık hassaslığı çok daha iyidir; fotoğrafları daha da keskinleştirmek için geleneksel 4 öğeli lens yerine 5 öğeli f2.4 lens ile birlikte gelir; 1.4um x 1.4 um piksel boyutu az ışıklı ortamlarda daha iyi kalite ve daha az pikselleşme sunar. Son olarak, IR filtresi daha gerçekçi fotoğraflar için kızılötesi ışınları yansıtır ve HDR çözümü tek bir çekim içinde yüksek dinamik aralıkta imajlar oluşturarak daha yüksek bir kontrast ve daha canlı detayları bir araya getirir.

Size özel profiller:

Liquid Z5 farklı kullanıcıları ve yaş gruplarını hedef alan dört farklı Hızlı Mod profiline sahiptir.

  • Temel Mod: belirli arama ve mesaj fonksiyonlarıyla çocuklar için;
  • Uzman Modu: mesajlar, radyo, hava, büyütme, saat, hayatı kolaylaştırmak için hızlı arama;
  • Klasik Mod: ilk kez bir akıllı telefon kullanacaklar için basit ve düzenli bir yerleşimde tüm ana fonksiyonlar;
  • Tuş Takımı Modu: öncelikli olarak sesli görüşme yapan ve tuş takımlarını sık kullanan kişiler için.

Float uygulamaları ile daha kolay çoklu görevler

Acer Float Kullanıcı Ara yüzü uygulama pencerelerinin açık kalmalarını sağlar ve böylece kullanıcılar bir başkasını açmak için bir uygulamayı kapatmak zorunda kalmadan çoklu görevleri yerine getirebilirler. Bir tuşa basılarak, uygulamaların yarı saydam bir ekranda kullanılan fonksiyonun üzerinde yüzdüğü Float Uygulamaları kısa yolu getirilir. Kamera, haritalar, hesap makinesi ve notlar gibi uygulamalara her an erişmek ve uygulamalar arasında geçiş yapmak kolaydır ve 8 favori uygulama kısa yoluna kadar özelleştirilebilir. Bir Float Çağrı bildirimi kullanıcıların tüm ekranı kaplayan gelen çağrılar tarafından rahatsız edilmemelerini sağlar. Bir çağrı geldiğinde, Float Çağrı mini penceresi açılır ve kullanıcı çağrıyı kabul etmeyi veya hızlı bir mesajla yanıtlamayı tercih edebilir. 

Paylaşımı Kolay Dosyalar ve Medya

Acer akıllı telefonlar aynı zamanda kullanıcıların çeşitli bilgi işlem cihazları kullanarak 30 gün boyunca fotoğraflarının yedekleri de dahil olmak üzere multimedyalarını ve veri dosyalarını kolayca alabilmelerini, kullanabilmelerini ve paylaşabilmelerini sağlayan bir dosya paylaşım ve medya yönetimi çözümü olan AcerCloud'u destekler. AcerCloud dijital varlıklarınızın cihazlar arasında yönetimini platformdan bağımsız olarak kolaylaştırır ve yeni Acer ürünlerinde ücretsizdir.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Liquid Z5 Fransa, Benelüks, Almanya, İspanya, Portekiz, Ukrayna ve İngiltere'de ocak ayının ortasından itibaren tavsiye edilen 169€ fiyatıyla temin edilebilecektir. Acer Liquid Z5 iki renkte temin edilebilecektir: Essential White ve Gentle Grey. Katlanan ve koruyucu kapaklar gibi çeşitli aksesuarlar temin edilebilir.

Yeni Aspire V5 “Dokunma ve Yazma” Deneyimini Geliştiriyor

Yeni Aspire V5 Serisinin tanıtımıyla birlikte, Acer dokunma ve yazma deneyimi sağlayan ürünlerini en çok tercih edilen ürün gurubuna dahil  etmeye devam ediyor. Kullanıcıların her an ve her yerde hem eğlence hem de içerik oluşturma keyfine varmalarına izin veren daha ince ve daha hafif dizüstü bilgisayar trendi doğrultusunda tasarlanan yeni V5-561P,  birçok kullanıcının  içerikleri bir optik sürücü kullanarak görüntüleme ve saklamayı tercih ettikleri için yerleşik bir optik sürücüyle birlikte temin ediliyor.

Aspire V5-561P değerli içerikleri yıllarca saklamak üzere tasarlanmış bir M-DISCTM barındıran optik sürücüye sahiptir. Yani, 4.7 GB'a kadar kalıcı depolama sağlamak için M-DISCTM'e veri depolama özelliğine sahiptir. Ayrıca, maruz kaldığı her tür kalıcı fiziksel değişimde solmayan ve bozulmayan özel bir katmandan yapıldığı için M-DISC geleneksel DVD'ler ve CD'ler gibi bozulmaya yatkın değildir.

Ek olarak, Aspire V5-561P bir 15.6 inç HD LED arkadan aydınlatmalı, Doğrudan Birleştirme teknolojisiyle görüntüleme ve dokunma deneyimi de dahil olmak üzere etkin kontrast oranını arttıran 10 noktalı çoklu dokunmatik ekran barındırır. Şık ve akıcı  tasarımın bir araya getirildiği, geniş bir çoklu hareket özelliğine sahip izleme pad'i ile zenginleştirilen bu dokunmatik dizüstü bilgisayar içerik tüketimini iyileştirmek ve Windows 8'in sunduğu özelliklerden yararlanmak için kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır.

Bu yeni, ince ve hafif dizüstü bilgisayar serisi her yerde ve her an şık bir tasarımla günlük eğlence, verimlilik ve iletişim için performansı 16GB RAM'e kadar arttırmak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçimdir.

Intel’in® Haswell mikro mimarisine dayanan güçlü Core™ işlemcileri etkileyici çoklu görev kabiliyeti ve içerik üretimi için mükemmel performans ve güç verimliliği sunarken, AMD Radeon™ R7 ve R5 ayrık grafikler multimedya kullanımına izin verir.
Dahası, Dolby® Digital PlusTM Ev Sineması surround ses efekti teknolojisi kişisel multi-medya kullanımı keyfini çok daha üst bir seviyeye çıkarır.

Kullanıcılar HDMI ve VGA bağlantı noktaları ile harici bir ekrana kolayca bağlanmak için geniş kapsamlı bağlanabilirlikten yararlanabilir ve dosyalar entegre USB 3.0 bağlantı noktaları veya SD kart yuvası aracılığıyla paylaşılabilir.

Temin Edilebilirlik ve Fiyatlandırma

Acer Aspire V5-561P yeni yılda 599€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilir.

Yeni Aspire S3 Ultrabook Şimdi Avrupa'da

Acer bugün Aspire S3 Ultrabook™ modelinin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da 999€ başlangıç fiyatıyla temin edilebileceğini duyurdu.

S3, Aspire S7'den bazı endüstri lideri tasarım ve yenilikleri miras alarak,  daha uygun maliyetli, çarpıcı şıklıkta ve verimli bir dizüstü bilgisayar haline gelmiştir.

Aspire S7'de olduğu gibi, S3’ün patentli çift dönüşlü dayanak tasarımı kullanıcıların içerik paylaşmak için kapağı kolayca 180°'ye kadar açabilmelerini sağlarken, ekranı da olağanüstü bir dokunmatik deneyim için sabit tutar.

Acer TwinAir soğutma teknolojisiyle, S3 dokunmak için her zaman performansından ödün vermeden soğuk kalır. Işığa duyarlı klavyesi loş ortamlarda daha iyi görüntü için parlaklığını otomatik olarak ayarlar. Ayrıca, S7'nin gorilla cam kapağının aile tasarımını ve görsel sadeliğini anımsatan yeni S3 kapağı alüminyumdan üretilmiştir ve ayna gibi bir Parlak Beyaz yüzeye sahiptir; kullanım alanı baştan aşağı anotlanmış alüminyumdan yapılmıştır. Yalnızca 17.8 mm kalınlığında ve yalnızca 1.67 kg ağırlığında olan bu Ultrabook™ son derece incedir ve her yere kolayca taşınabilir.

1388751966_s3-39201win8.1wp.jpg

S3 muhteşem bir tasarımla çarpıcı bir gücü bir araya getirdi. Daha az güç tüketimiyle %15'e kadar daha iyi performans ve 2 kat daha hızlı 3D grafik işleme hızı sunan en yeni nesil Intel® Core™ işlemcilerle donatılmıştır. Yeni NVIDIA® GeForce® GT 735M grafikler ile kullanıcılar her zamankinden daha hızlı bir şekilde video/film seyredebilir, fotoğraf düzenleyebilir ve oyun oynayabilirler.

Söz konusu eğlence olunca, Acer S3'ün 1080p Full HD ekranı filmleri, fotoğrafları ve oyunları mükemmel bir netlikte sunar. IPS teknolojisine sahip olan ekran yandan bakıldığında bile imajların parlak ve net kalmasını sağlayan 170° genişliğinde görüntüleme açısıyla canlı ve hassas renkleri garanti eder. Kullanıcılar aynı zamanda en sevdikleri dijital içerikleri büyük bir ekranda, WiDi teknolojisi aracılığıyla daha iyi görüntü ve ses kalitesiyle kablosuz olarak paylaşabilirler. Ayrıca, benzersiz Acer Purified Voice teknolojisi ile arkadaşlarınız ve ailenizle haberleşmek kristal netliğinde sesle sağlanır.

Temin Edilebilirlik ve Fiyatlandırma

Acer Aspire S3 şimdi 999€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilir.


Acer C720P Chromebook ile Bir Chrome Dokunuşu Daha

Acer bugün dokunmatik ekranlı Chromebook serisini yeni bir renk ve yeni bir yapılandırma ile – Aytaşı Beyazı Acer C720P-2600 – genişletiyor.

Göz alıcı Aytaşı Beyazı kasası C720P-2600 Chromebook'un şık tasarımını tamamlıyor. Tümüyle beyaz olan kasa, cihaza her açıdan kalıcı bir şıklık kazandırıyor. Ayrıca, müşteriler Chrome uygulamaları, medya, oyunlar ve ürünün diğer özellikleriyle çok daha fazla şey yapmak için cihazın 11.6 inç HD LED arkadan aydınlatmalı dokunmatik ekranının avantajlarından yararlanacaklar.

1388751983_s3-392whitemood02.jpg

10 noktalı dokunmatik ekran müşterilerin yakınlaştırma için çekme, dokunma ve sıkıştırma hareketlerini kullanarak cihaz ile doğal bir etkileşime girebilmelerine izin veriyor. Bu da uygulamalar, web siteleri, Google Docs, oyunlar ve çok daha fazlası ile deneyimi iyileştirerek Chrome'u daha sezgisel ve kişisel yapar. Ek olarak, 1366x768 çözünürlük web siteleri, resimler ve videoların canlı ve net kalmalarını sağlar.

Büyük beğeni kazanan Acer C720 Chromebook serisi ; performansı, pil ömrü ve değeri için birçok ödül kazandı. Seride tüketiciler için olduğu kadar iş ve eğitim müşterileri için de modeller bulunmaktadır.

Yeni C720 serisinin geri kalanı gibi, yeni C720P-2600 dokunmatik ekranlı model de Intel Haswell mikro-mimarisine dayanan Intel Celeron 2955U işlemciden güç alır ve bu şekilde hızlı performans ve birden çok sekme ve uygulamayı çalıştırmak gibi mükemmel çoklu görev kabiliyeti sunar. İşlemci aynı zamanda pil ömrünü de arttırır; müşterilerin daha fazla verimlilik ve eğlence için cihazı 7,5 saate kadar kullanabilmelerine izin verir.(1)

Acer C720P-2600 Chromebook 7 saniyeden daha kısa sürede hızlı önyükleme ve uyku modundan devam etme sağlayan bir 32 GB SSD barındırır.(2)Kompakt olarak yalnızca 2 cm ve 1.4 kg ölçülerindeki yeni C720P-2600 online araştırma, iletişimde kalma, Chrome uygulamalarını yürütme ve çok daha fazlası için her yere yanınızda götürülebilir. Kullanıcılar 802.11a/b/g/n WiFi ve entegre HD web kamerasını görüntülü sohbetlerin yanı sıra online olarak paylaşmak için video ve fotoğraf çekmek için de kullanabilirler. Yeni Chromebook aynı zamanda 2GB DDR3 belleğe sahiptir.

Acer Chromebook'lar kullanıcılarının verimli, iletişimde ve gündemden haberdar kalmaları amacıyla ihtiyaç duydukları her şeye erişebilmeleri için Chrome işletim sisteminden yararlanır. Chrome işletim sistemi otomatik olarak güncellenir, böylece her zaman en son özelliklere ve çoklu güvenlik katmanlarına sahiptir. Acer C720P Chromebook kullanıcıları Chromebook kaybolur, çalınır veya bir arkadaşlarına ödünç verilirse proje, Gmail hesapları ve diğer bilgilerinin güvenliğini garanti etmek için ayrı hesaplara sahip olabilirler. Bu da Chromebook'u, cihazın eğitim ortamları ve ev gibi birden çok kullanıcı tarafından kullanıldığı durumlar için ideal kılar.

Acer C720P-2600 ayrıca satın alındıktan sonraki ilk iki yıl boyunca 100GB'a kadar ücretsiz Google Drive depolama ile birlikte gelir, böylece müşteriler dosyalarını, fotoğraflarını ve diğer içeriklerini bulut sisteminde güvenle saklayabilirler.(3)

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer C720P Chromebook İsviçre, Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, Hollanda, İsveç ve Finlandiya'da 299€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir.

Yeni Acer Iconia A1-830

Daha Dayanıklı ve Şık 7.9 İnç Android Tablet

Acer bugün şık ve sağlam tasarımlı, hızlı performanslı ve canlı IPS ekranlı 7.9 inç Android tableti yeni Acer Iconia A1-830'u tanıttı.

Tüketiciler artık değer odaklı cihazlardan her zamankinden daha fazla şey bekliyorlar ve Acer Iconia A1-830 tablet bu sınıfta sunulan tipik tabletlere göre olağanüstü bir performans, parlak bir IPS ekran ve birinci sınıf bir metal yüzey sunuyor.

1388752040_iconia-a1-830front-left.jpg

IPS EkranlıŞık Tasarım

Gümüş renkli zarif alüminyum tasarım son derece şıktır ve yalnızca 380 gram ağırlığıyla kolayca taşınabilir. Pürüzsüz yüzeyi ve kıvrımlı kenarları kullanım sırasında konforu arttırır. Ayrıca, 7.9 inç ekranı şık bir kenarla çevrelenmiştir ve yalnızca 8.15 mm kalınlığındadır, böylece pratik 10 noktalı çoklu dokunmatik kullanım için “yalnızca tek elle tutarak” kullanmak kolaydır.

Birinci sınıf kasası dayanıklıdır ve rahat taşıma sağlar, alüminyum arka kapağı ve orta çerçevesi tablete güç ve sağlamlık katar. Bu dayanıklı tasarım IPS teknolojili 7.9 inç ekrana (1024 x 768 çözünürlük) ilave koruma sağlar. IPS ekran geliştirilmiş bir görsel deneyim için 178 dereceye kadar görüntüleme açılarından canlı ve keskin renkler sunar. 4:3 en-boy oranı web sitelerinde gezinmek ve okumak için geniş bir görüntüleme alanı sağlar.

İnternette Gezinme ve Eğlence İçin Performans ve Uzun Pil Ömrü

Acer Iconia A1-830 Intel Atom Z2560 1.6GHz işlemci ve 1GB yerleşik LPDDR2 SDRAM barındırır ve böylece uygulamalarda ve web sitelerinde akıcı ve hızlı gezinme, kesintisiz video oynatımı ve daha iyi mobil oyun oynama deneyimi sunar. Verimli işlemcisi aynı zamanda 7.5 saatlik uzun pil ömrüne katkıda bulunur.(1)

Benzersiz bir taşınabilir medya deneyimi için tasarlanan Iconia A1-830 zengin bir ses kalitesi için çift hoparlörlere sahiptir. 16 GB depolama ve 32GB'a(2) kadar destekleyen microSD kart okuyucusu aracılığıyla müşteriler medya ve uygulamalarını saklamak için yeterli alana sahip olurlar.

Arkaya dönük kamerası 2560 x 1920 çözünürlükle 1080p Full HD ses/görüntü kayıtları yaparken, ön kamera 720p ses/görüntü kaydı için 1600 x 1200 çözünürlük içeren görüntülü sohbetler fotoğraf çekimleri için idealdir. Ek olarak, tabletin entegre microUSB ve Bluetooth 3.0 özellikleri tüketicilerin kulaklık setleri ve hoparlörler gibi çeşitli diğer cihazlara hızla bağlanabilmelerini sağlar. 

Ekstra verimlilik ve koruma için aksesuarlar

Çeşitli kullanışlı aksesuarlar tablet deneyimini daha eğlenceli ve verimli bir hale getirir.

Acer Crunch Klavye — bir klavyeye ihtiyacı olan kullanıcılar için, Acer 5.3 mm kalınlığında son teknoloji ürünü, gümüş renkli, şık ve ultra ince bir Crunch Klavye ve Bluetooth® 3.0 bağlantısı sunar ve Micro USB aracılığıyla şarj edilebilir. Yumuşak, deri görünümlü kapak kolayca kıvrılarak bir tablet standı olarak katlanır.

Acer Crunch Kapak — dayanıklı mikrofiberden üretilen Crunch Kapak, her kullanıcının okuma tercihlerine uygun olması için birden çok açı ayarıyla bir tablet standı olarak katlanabilir. İnce kesim kapağı tüm bağlantı noktalarına erişim sağlar ve birçok renkte temin edilebilir.

Temin Edilebilirlik ve Fiyatlandırma

Iconia A1-830 Şubat sonundan itibaren 169€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir.

Yeni tasarımıyla mobil yardımcınız Iconia B1 şimdi daha ince ve daha hızlı!

Acer bugün ince tasarımı, 10 noktalı dokunmatik ekranı ve geliştirilmiş performansıyla Acer Iconia B1'in üçüncü neslinin lansmanını yaparak gençleri, yeni kullanıcıları veya çocukları için ekstra bir tablet arayan aileleri hedefleyen bir tablet için yeni bir standart belirledi. Iconia B1 pratik bir mobil yardımcı arayan yoğun bireyler için ayrıca uygundur.

7” Iconia B1'in ince tasarımı ve dar kenarı bu cihazı e-okuma, internette gezinme, oyun oynama ve video izlemek için mükemmel kılar. Yeni arka kapak dokusu ipeksi yüzeyiyle konforlu bir dokunuş sağlarken, kullanıcılar duman grisi ve narçiçeği kırmızısı arasından favori ekran çerçevelerini seçebilirler.

1388753911_acer-iconia-b1-720-0.jpg

Yeni Iconia B1 ince bir kenarla çevrelenmiş 10 noktalı bir dokunmatik ekrana sahiptir ve Tek Cam Çözümü teknolojisi tarafından desteklenir. Ayrıca, hem hoparlör hem de mikrofon daha yüksek ses seviyeleri, müzik ve video keyfi için daha sarmal veya görüntülü aramalar için daha net sesler sağlamak amacıyla ön tarafa yerleştirilmiştir.

Iconia B1 hızlı ve sorunsuz oyun oynama, internette gezinme ve video izleme deneyimi için 1.3GHz çift çekirdekli işlemci ve 1GB bellek donanımı barındırır ve Android Jelly Bean işletim sistemi arama sorgularınıza hızla kesin cevaplar sağlar.

Deneyimi daha da zenginleştirmek amacıyla, yeni Iconia B1 arkadaşlarınızla canlı sohbetler yapmanız için öne bakan bir kameraya sahiptir. Kamera sağ üst köşededir ve bir görüntülü sohbet sırasında arkadaşlarınızı resmin içinde dahil etmek için yatay modda da çalışabilir.

MicroSD™ aracılığıyla depolama kapasitesini 32 GB'a kadar genişletme seçeneğiyle birlikte WiFi veya 3G veri bağlantısı ile temin edilebilen Iconia B1 yeni tablet kullanıcıları veya çocuklar için idealdir.

Ekstra verimlilik ve koruma için aksesuarlar

Iconia B1'in ideal bir tamamlayıcısı olan koruma kılıfı çizilmelere karşı koruma sağlar ve rahatça bir e-posta okumanız veya yazmanız için stand görevi görür. Opsiyonel parlama önleyici koruyucu film ekranınızı çizilmelere karşı korur ve etrafınızda parlak ışık kaynakları olsa bile ekranınızdakileri rahatça okuyabilmenizi sağlar.
Ek olarak, Acer kolayca katlanan yumuşak sentetik bir deri kılıfın içine yerleştirilmiş ve aynı zamanda bir tablet standı görevi gören son teknoloji ürünü bir ultra ince Crunch Klavye sunar. Şık 5.3 mm (0.21 inç) kalınlığındaki gümüş renkli klavye Micro USB aracılığıyla Bluetooth 3.0 bağlantı ve şarj edilebilme sunarken, bir Seyahat Adaptörü Seti evde veya ofiste şarj edebilme esnekliği sağlar.

Temin Edilebilirlik ve Fiyatlandırma

Iconia B1-720 (WiFi w/16GB) versiyonu Ocak ayı ortasından itibaren 129€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir.

Iconia B1-721 (3G w/16GB) versiyonu Ocak ayı sonundan itibaren 179€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir.

Yeni Iconia W4 tablet ile İş ve Eğlence bir arada!

Acer bugün Windows 8.1 ve 4. nesil Intel® Atom™ işlemci kullanan yeni 8.1 inç Iconia W4 tabletini tanıttı. Tek elde tutulabilecek kadar kompakt olmasına rağmen konforlu bir görüntüleme için yeterince büyük olan Iconia W4, mobil verimliliği ve medya tüketimini ileri bir seviyeye taşıyor.

Tüketicileri ve taşınması kolay olduğu kadar yaptıkları tüm çoklu görevler için geleneksel bir tablet arayan profesyonel kullanıcıları hedeflemektedir. Belgeleri düzenlemek için hiçbir ek ücret ödemeden Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2013 ile önceden yüklenmiş olarak ve aynı zamanda rahat yazmak için opsiyonel bir ultra ince ve taşınabilir klavye ile birlikte gelir.

IPS teknolojili bir ekrana sahip olan Iconia W4, paylaşım için ideal olan 170 dereceye kadar çeşitli görüntüleme açılarından tutarlı imajlar, renkler ve parlaklık sağlar. Dahası, Zero Air Gap teknolojisi dokunma paneli ve LCD modülü arasındaki havayı gidererek, güneş ışığı altındayken bile yansımayı azaltır ve okunabilirliği arttırır. Iconia W4 1280x800 piksel çözünürlüklü 16:10 orana, 2 MP 1080P ön kameraya ve harika fotoğraflar ve videolar için 60 FPS /30 FPS'de 720p/1080p destekleyen otomatik odaklı 5MP bir arka kameraya sahiptir.

1388752141_w4-821w4-822wpwin8.109.jpg

4. Nesil Intel® Atom™ 1.8 GHz işlemci ile kullanıcılar daha akıcı video oynatabilir, oyun oynayabilir ve internette gezinmenin keyfini çıkarabilirler. Tek elde tablet kullanımı için, kullanıcılar ister uygulamaları kontrol ediyor, internette geziniyor, okuyor olsunlar veya isterse e-postalarına ve sosyal medya gönderilerine cevap veriyor olsunlar, yerleşik tablet portre modu çok başarılı bir tek sayfa deneyimi sunar.

Windows 8.1 InstantGo gibi ekran kapalıyken bile internet bağlantısını koruyan ve verileri ve uygulamaları yenilenmiş ve güncel tutarak tabletin her an hazır olmasını sağlayan birkaç yeni ve sezgisel özellik barındırmaktadır.

Iconia W4 Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2013 ile birlikte gelir, böylece kullanıcılar Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dokümanlarını her yerde oluşturabilir, düzenleyebilir ve opsiyonel bir tam boy klavye hareket halindeyken daha verimli bir yazı yazma deneyimi sağlar.

Ek olarak, çeşitli bağlantı noktaları aracılığıyla Iconia W4 ve diğer cihazlar arasında içerik ve veri paylaşımı çok kolaydır. Micro HDMI® bağlantı noktası sunumları ve diğer içerikleri paylaşmak için harici bir ekrana kolayca ses-görüntü bağlantısı sağlar. Aynı zamanda dosya transferleri veya şarj etmek amacıyla telefonlar gibi cihazlara bağlanmak için bir Micro USB barındırır. Ayrıca müşteriler her zaman Iconia W4'te içerik ve verileri için yeterli alana sahip olacaklardır — 32 GB veya 64 GB dahili depolama ile birlikte gelir ve microSD aracılığıyla ek bir 32 GB depolama kapasitesini destekler.

Dahası, Iconia W4 ince ve hafif olan şık bir tasarıma sahiptir — yalnızca 415 gram ağırlığı ve 10.75 mm kalınlığıyla istediğiniz her yere götürmek çok kolaydır.

Ekstra verimlilik ve koruma için aksesuarlar

Çeşitli opsiyonel aksesuarlar tablet deneyimini daha eğlenceli ve verimli bir hale getirir.

Acer Crunch Klavye— Acer kolayca katlanan yumuşak sentetik bir deri kılıfın içine yerleştirilmiş ve aynı zamanda bir tablet standı görevi gören son teknoloji ürünü bir ultra ince Crunch Klavye sunar. Bu şık 5.3 mm (0.21 inç) kalınlığındaki gümüş rengi klavye Bluetooth® 3.0 bağlantısı sağlar ve Micro USB aracılığıyla şarj edilebilir.

Acer Crunch Kapak— dayanıklı mikrofiberden üretilen Crunch Kapak, her kullanıcının okuma tercihlerine uygun olması için birden çok açı ayarıyla bir tablet standı olarak katlanabilir. İnce kesim kapağı hiçbir bağlantı noktasını engellemez ve birçok modaya uygun renkte temin edilebilir.

Acer Power Bank — tabletler için 4 saate kadar ekstra pil ömrü ve cep telefonları için 30 saate kadar konuşma süresi sunar. LED ışıklı bir gösterge pil ve şarj durumunu gösterir. Küçük bir cebe sığabilecek kadar küçük ve yalnızca 100 gr ağırlığındadır.

Diğer seçenekler arasında koruma filmi, pasif ekran kalemi ve seyahat adaptör seti mevcuttur.

Temin Edilebilirlik ve Fiyatlandırma

Acer Iconia W4 Ocak sonundan itibaren 299€- başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.