AI kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla günlük grafiklere hükmediyor

AI kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla günlük grafiklere hükmediyor. Detaylara haberimizin devamından birlikte göz atalım.

AI kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla günlük grafiklere hükmediyor

Kripto para piyasası Şubat ayında konsolidasyon aşamasına girmesine ve ardından yıla yükselişle başlamasına rağmen, varlıklarının bir kısmı çift haneli günlük kazançlar kaydediyor ve bu ilerlemelerde piyasa değerine göre ilk 100 kripto para biriminin ilk üçü yapay zeka. (AI) madeni paralar.

AI kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla günlük grafiklere hükmediyor

Gerçekten de yapay zekaya olan ilginin yenilenmesi, son 24 saat içinde en çok kazananlar arasına giren The Graph ( GRT ), SingularityNET ( AGIX ) ve Fetch.ai ( FET ) dahil olmak üzere bu teknolojiyi kullanan kripto para birimlerinin değerini artırdı. (7 Şubat'ta CoinMarketCap'ten alınan verilere göre)

AI kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla günlük grafiklere hükmediyor - Resim : 1

Günlük en iyi dört kripto kazananı. Kaynak: CoinMarketCap

AI teknolojisinin keyfini çıkardığı artan abartılı ilgiye ek olarak, bu madeni paralar başarılarını, gelişimleri, özellikleri, balinalarının satın alma davranışları ve ilerleme kilometre taşları dahil olmak üzere onları çevreleyen ek faktörlere borçludur.

Grafik (GRT)

Blok zinciri verilerini düzenlemek ve bunlara erişmek için yeni bir yaklaşım sunan The Graph protokolünün yerel GRT belirteci, staking, ağ içindeki ödemeler ve onu bir bağlama eğrisine yatırmak ve indeksleyicilere yetki vermek için ücret kazanmak için kullanılabilir.

Son iki ayda protokolün ağını sorgulayan en yüksek sayıda dApp ile yeni bir rekor kırmak, GRT koinin son 24 saatte %31,25 ve önceki yedi günde %97,29'a kadar ilerlemesine katkıda bulundu.

AI kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla günlük grafiklere hükmediyor - Resim : 2

Grafik 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SingularityNET (AGIX)

SingularityNET'in yerel belirteci AGIX'e gelince, Finbold , ekosistem ekibinin lansmanı hızla yaklaşan bir AGI veya yapay genel zeka oluşturmak için gece gündüz çalışırken, 2023'ün başından bu yana %900'lük etkileyici bir büyüme kaydettiğini bildirdi.

Kısa bir süre önce ekip, geleceğe yönelik Mindplex Magazine'in lansmanını ve COTI ile bir ortaklığı duyurdu; bu, varlığın mevcut 0,56 $'a doğru sürekli yükselişine katkıda bulundu; bu, gün içinde %28,95'lik bir artışı ve haftalık %227,87'lik etkileyici bir kazancı temsil ediyor.

AI kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla günlük grafiklere hükmediyor - Resim : 3

SingularityNET 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fetch.ai (FET)

13 Ocak'ta tek bir günde %20 artış gösteren Fetch.ai'nin FET token'ı, topluluk platformun bir araç olarak kullanımının farkına vardıkça, Cosmos ( ATOM ) blockchainler arası iletişim (IBC) ağlarında günlük en çok kazananlardan biri olarak dikkatleri üzerine çekti. zincirler arası köprü ve Nesnelerin Özerkliği (AoT) üzerinde çalışma.

Yakın tarihli bir haftalık özette Fetch.ai, ana ağında beş milyondan fazla işlem kaydettiğini, oysa balinalarından birinin düşük fiyatlarla FET satın almaya devam ettiğini ve ardından değerinin gün boyunca %24,57 artışla 0,5438 dolara yükseldiğini ve hafta boyunca %100,66.

AI kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla günlük grafiklere hükmediyor - Resim : 4

Fetch.ai 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Bu dijital varlıkların yükseliş başarısını sürdürme potansiyelinin, büyük ölçüde yapay zeka dünyasındaki gelecekteki gelişmelere, teknolojinin günlük kullanılabilirliğine ve kullanım durumlarındaki kamu çıkarına bağlı olacağı unutulmamalıdır.

İlginç bir şekilde, yukarıda bahsedilen AI dijital varlıklarının üçü de yakın zamanda Finbold'un 2023'te dikkat etmeye ve hatta satın almaya değer ilk 5 yapay zeka (AI) kripto para biriminde yer aldı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.