Güncel

Akıllı Kadınlar Facebook’ta puan topluyor

Akıllı Kadınlar Facebook’ta puan toplayıp, hediye kazanıyor.

Akıllı Kadınlar Facebook’ta puan topluyor

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, kulübün Facebook’taki yeni sayfasında bir yandan yemek, sağlık, moda gibi konularda bilgi edinirken, diğer yandan puan toplayarak hediyeler kazanabiliyor

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in Akıllı Kadınlar Kulübü,  kendine ve evine iyi bakmayı bilen ev hanımlarına yeni ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Sağladığı olanaklarla kısa sürede üye sayısını 1,8 milyonun üzerine çıkaran Akıllı Kadınlar Kulübü’nün Turkcell Facebook sayfası altındaki özel bölümünde kadınlar için hem paylaşım hem hediye kazanma imkanı bulunuyor.

Sayfayı ziyaret eden Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri yemek, sağlık, moda, dekorasyon, pratik bilgiler başlıkları altında her gün güncellenen yeni bilgiler edinirken, kendi yemek tarifleri ve pratik önerilerini de paylaşabiliyorlar. Ayrıca üyeler,  Turkcell’in Ekonomiye Kadın Gücü projesi altında desteklediği girişimci kadınların öykülerini okuyarak onlara destek olma olabiliyor  ve kendi içlerindeki gizli girişimcileri keşfetme yolunda adım atabiliyorlar.

En çok puan toplayanlara YKM hediye çeki ve Turkcell MaxiPlus5 hediye

Akıllı Kadınlar Kulübü’nün en aktif üyeleri aynı zamanda hediyeler de kazanabiliyor. Bunun için “Kazandıran Anket” ya da “Kazandıran Cevaplar” uygulaması içindeki sorulara yanıt vermek, içerik sayfalarındaki bilgileri Facebook ya da Twitter’da paylaşmak veya arkadaşlarını kulübe dahil etmek yeterli oluyor. En çok puan toplayan haftanın en aktif kadını 100 TL değerinde YKM hediye çeki, ayın en aktif kadını ise Turkcell MaxiPlus5 akıllı cep telefonu kazanıyor.

Ayrıca yeni sayfasının açılış heyecanını üyeleriyle paylaşmak isteyen Akıllı Kadınlar Kulübü, üyelerine “Ben Bilirim” oyunu ile daha fazla ödül kazanma fırsatı sunuyor. Oyunda kapalı kartları tek tek açarak aynı görselleri bulan kadınları, Turkcell MaxiPlus5, dakika, SMS ve data paketleri ve YKM hediye çekleri bekliyor.

1362994339_burak-sevilengul.jpgTurkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuya ilişkin açıklamasında, “Turkcell’in Facebook sayfasında hayata geçirdiğimiz yeni Akıllı Kadınlar Kulübü bölümü ile kendine ve evine iyi bakmayı bilen ev hanımlarını interaktif bir platformda bir araya getiriyoruz. Bugüne kadar kadınlarımızın hizmetine sunduğumuz indirim kampanyalarıyla aile bütçelerine önemli katkılar sağladık. Şimdi de onları hem bilgi edinme ve paylaşma fırsatı bulacakları hem de her hafta ve her ay hediyeler kazanabilecekleri bu platforma davet ediyoruz” diye konuştu.

Akıllı Kadınlar Kulübü uygulamasına, Turkcell Facebook sayfasındaki Akıllı Kadınlar sekmesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Akıllı Kadınlar’ın ayrıcalıklı dünyası

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olmak için KADIN yazarak 2222’ye ücretsiz mesaj göndermek yeterli. Kulüp üyeleri ücretsiz özel servislerden, konuşma kampanyalarından, evde ve mutfakta tasarruf sağlayan ayrıcalıklı indirim fırsatlarından da yararlanabiliyor.

Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, İpragaz ev tüplerini yalnızca 59,90 TL’ye satın alabiliyor ve 75 dakika günlük konuşma da kazanıyor.  SIGORTA yazıp 2222’ye ücretsiz gönderen ve kampanya dahilindeki Nar Paketlerinden alan faturasız aboneler veya 49 TL üzeri kontratlı paket alan faturalı aboneler, ERGO Sigorta işbirliğiyle Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi’ne ücretsiz sahip oluyor.  Sigorta paketi, diyetisyenlik hizmeti, 7/24 psikolojik danışmanlık hizmetleri, ferdi kaza sigortası ve kontrole bağlı olarak meme kanseri sigortası içeriyor.

Turkcell müşterisi Akıllı Kadınlar, Kadın Yaşam Paketi ile moda, kişisel bakım, yemek tarifleri ve püf noktaları gibi hayatlarını kolaylaştıracak ve renklendirecek bilgilere ücretsiz sahip olabiliyor. Dileyen hanımlar, yine ücretsiz olarak günlük burç yorumlarını takip edebiliyor, hamilelik ve anne-çocuk sağlığı konularında tavsiyeler ve yararlı bilgileri alabiliyor, sevdikleri diziler ve oyuncularla ilgili ücretsiz bilgiler almak için Akıllı Kadınlar Kulübü'ne özel ‘Dizi Paketi’ne abone olabiliyorlar.

1362994867_akk-main-revb.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.