Güncel

Akıllı telefonları üreticilerine sorun

Turkcell'liler akıllı telefonlarıyla ilgili merak ettiklerini üreticilerinden dinliyor.

Akıllı telefonları üreticilerine sorun

Turkcell Platinum, müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Sektörde bir ilk olan “Turkcell Platinum Teknoloji Buluşmaları” ile artık Turkcell Platinum müşterileri en yeni akıllı telefonlara ilişkin öğrenmek istedikleri her şeyi ilk ağızdan, teknolojiyi üretenlerden dinleyebilecek. Düzenli olarak tekrarlanacak teknoloji buluşma günlerinde  müşteriler hem merak ettiklerini öğrenecek hem de o güne özel fırsatlara sahip olacak.

Turkcell’in müşterileri ile akıllı telefon üreticilerini bir araya getireceği etkinliklerin ilki, BlackBerry Z10 akıllı telefonu özelinde BlackBerry ile beraber gerçekleştirildi.

1363771663_emre-sayin-burcu-esmersoy-alberto-acito.jpg

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, bir “ayrıcalıklar dünyası” olarak tasarladığı Turkcell Platinum ile müşterilerinin hayatını zenginleştirmeye devam ediyor. Telefonlarına hayatlarında önemli bir yer ayıran Turkcell Platinum müşterileri bundan böyle en yeni akıllı telefonları üreticilerinden dinleme ve daha yakından tanıma fırsatı bulacak.

Turkcell Platinum müşterilerine özel teknoloji buluşmaları, ilk olarak BlackBerry Z10 ile gerçekleştirildi. Teknolojiyi yakından takip eden ve hayatlarında yer veren Turkcell Platinum müşterileri, BlackBerry telefonların en yeni ve en hızlısı BlackBerry Z10’a ilişkin her şeyi BlackBerry Türkiye & Güneydoğu Avrupa Bölgesi Genel Müdürü Alberto Acito ve Türkiye Ürün Yönetimi Direktörü Sercan Uslu’dan öğrenme fırsatı buldular.

1363771689_turkcell-gmy-emre-sayin-blackberry-turkiye-guneydogu-avrupa-bolgesi-genel-muduru-alberto-acito.jpgTurkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın’ın ev sahipliği yaptığı etkinliğin sunuculuğunu Burcu Esmersoy üstlendi. Sayın, konuşmasında müşterilerine Turkcell Platinum ile  hayatlarını kolaylaştıracak ayrıcalık ve hizmetler sunduklarını belirterek şunları söyledi:

“Turkcell Platinum müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ve konfor katan ayrıcalıklar sunmak için çalışıyoruz. Sıra beklemeden anında bilgi alabilecekleri müşteri hizmetleri sunuyoruz. Platinum Hizmet ekibi ile telefon, tablet veya hatları ile ilgili her konuda bulundukları yerde hizmet sağlıyoruz. En yeni cihazları önden adlarına ayırtabiliyor ve de özel ayrıcalıklarla kapılarında teslim alabiliyorlar.  Konfor sağlayan ayrıcalıklı hizmetlerimize ek olarak; Turkcell Platinum müşterilerine ücretsiz sinema biletleri, Havaş ile ücretsiz havalimanı transferi, Deniz Taksi’de %50 indirim, herkesten önce alınabilen konser biletlerine kadar geniş yelpazede ayrıcalıklar sağlıyoruz. Tüm bunların yanında, Platinum müşterilerimizin cihaz deneyimini iyileştirmek için daha fazla ne yapabileceğimizi düşündük, müşterilerimizi dinledik ve sahip olmak istedikleri cihazlara ilişkin ilk ağızdan bilgi almanın onlar için önemli olduğunu öğrendik. Bu noktadan sonra bize düşen, en yeni akıllı telefonların

üreticileri ile Turkcell Platinum müşterilerimizin doğrudan bir araya gelmesini sağlamaktı. Turkcell Platinum Teknoloji Buluşmaları’nın ilkini de bu gün müşterilerimizin en çok merak ettiği cihazların başında gelen BlackBerry Z10 ile gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Turkcell müşterileri bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da Platinum’un ayrıcalıklar dünyasından en verimli şekilde faydalanmaya devam edecek.”

“Turkcell Platinum Teknolojileri Buluşmaları” günü caz piyanisti Selen Beytekin’in mini konseriyle sona erdi.

KUTU:

Turkcell Platinum’un “Ayrıcalıklar Dünyası”

Turkcell Platinum, müşterilerinin hayatını zenginleştiren çok çeşitli fırsatlar sunuyor.

 • Cep telefonu alırken, kullanırken özel Turkcell Platinum Ayrıcalıkları
  • Turkcell Platinum müşterileri en yeni cihazları kendi adlarına önden ayırtabiliyor
  • İsimlerine ayırttıkları cihazları ister Platinum Hizmet Ekibi ile kapılarında, ister Turkcell Mağazaları’ndan teslim alma imkanına sahip oluyor
  • Cihazlara özel aksesuar hediyeleri ve indirimlere sahip oluyor, ücretsiz teknik destek hizmetinden yararlanabiliyor. Cihazları bozulduğunda Platinum Hizmet Ekibi cihazlarını teknik servise gönderiyor; müşteriler de aldıkları yedek cihaz sayesinde iletişimden kopmuyor.
 • Turkcell Platinum Ayrıcalıklı Hizmetler:
  • Kapıya kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi sayesinde Turkcell Platinum müşterileritelefon, tablet veya Turkcell hattıyla ilgili tüm soru ve taleplerini bulunduğu yerde karşılayabiliyor.
  • 7/24 ücretsiz, sıra beklemeden ulaşabilecekleri Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri ile hatları, telefonları ile ilgili diledikleri bilgiye anında ulaşabiliyor, anında hizmet alıyor
 • Hayatlarına renk katacak, hayatlarını kolaylaştıracak Turkcell Platinum ayrıcalıkları:
  • Turkcell Platinum müşterileri Gold Plus veya Platinum paket ile tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor.
  • Ek ücretsiz internet ve SMS paketlerini dilerse bir yakınına hediye edebiliyor, dilerse kendi hattına ekleyebiliyor.
  • Ücretsiz sinema biletleri ile diledikleri filmi izleyebiliyor
  • Havaş ile havalimanına ücretsiz gidiyor
  • %50 indirimli Deniz Taksi ile trafiğe takılmadan diledikleri yere ulaşıyor
  • Konser biletlerini herkesten önce alabiliyor, etkinliklere özel davetiyelere sahip oluyor
 • Yurtdışına özel ayrıcalıklar
  • Turkcell Platinum müşterileri Akıllı Yurtdışı tarifesi ile paket seçme derdine son veriyor
  • Yurtdışında geçerli ücretsiz 30SMS ayrıcalığı sevdikleriyle diledikleri gibi mesajlaşıyor
Yorumlar
mb
su turkcell i anlamiyorum adam lar hala teknoloji bölüm unde domates yetistiriyor.vatandasi nasıl soyarim hesabi yapıyo o kadar kar ediyor yapsans yatırımıni sende geliştir icat et vatandaş nasil kaziklarim onun hesabı ni yapıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.