Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Dogecoin'in ( DOGE ) 2022 ayı piyasası sırasındaki fiyat performansı, kripto endüstrisinin önde gelen varlıklarının büyük çoğunluğundan önemli ölçüde daha iyiydi. XRP'den sonra meme coin, kripto paraların ilk 10 listesinde üçüncü sırada yer aldı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Dogecoin aynı zamanda en önemli rakibi Shiba Inu'yu ( SHIB ) geride bıraktı. 2023'ün başından bu yana DOGE, değerine 0,011 $ ekledi ve yatırımcılar, Şubat ayında aynı başlığın daha fazlasını umacaklar.

Kripto izleme platformundaki makine öğrenimi algoritmaları PricePredictions 30 günlük tahmin, Dogecoin'in 31 Ocak 2023'te DOGE'nin yayınlanma anındaki değerinden yaklaşık %2,5 artışla 0,0833 dolardan işlem göreceğini gösteriyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Dogecoin 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI fiyat projeksiyonu, diğerlerinin yanı sıra hareketli ortalamalar (MA), göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama farklılığı (MACD) ve Bollinger Bantları (BB)  gibi teknik göstergelere dayanmaktadır.

Dogecoin fiyat analizi

Mevcut durumda Dogecoin, günlük %5,5'ten az kayıpla, ancak geçen haftaya göre %3,69 artışla 0,08123 dolardan işlem görüyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Dogecoin yedi günlük fiyat tahmini. Kaynak: Finbold

Şu anda, Dogecoin 0,091 Dolar'da bir dirençle karşı karşıya ve eğer fiyat pozisyonun üzerine çıkarsa, varlık muhtemelen 0,1 Dolar'a doğru bir yükseliş eğilimine girecek.

Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasından kar elde ettikten sonra, tokenin sosyal medya platformunda bir ödeme seçeneği olarak entegre edildiğine dair orijinal varsayım yerine getirilirse, daha fazla fiyat artışı görebilir, ancak şimdilik bu spekülasyon olarak kaldı.

Başka yerlerde, topluluk diğerlerinin yanı sıra Libdogecoin, Dogecoin Standard ve GigaWallet gibi yeni ürünlere odaklandığından, Dogecoin yükseliş eğilimi gösterebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.