Algoritma, 1 Şubat 2023 için LUNC fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 1 Şubat 2023 için LUNC fiyatını belirliyor!

Algoritma, 1 Şubat 2023 için LUNC fiyatını belirliyor!

Yılın başından bu yana, Terra Classic'in ( LUNC ) değeri, haftalarca yan yolda ilerledikten sonra boğaların ayıları yenmesiyle arttı. Varlık, Terra ( LUNA ) ekosisteminin rezil çöküşünden sonra hala kripto alanında canlılık kazanmaya çalıştığı için fiyat hareketi olumlu olarak kabul edilebilir.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için LUNC fiyatını belirliyor!

LUNC'nin bir sonraki fiyat hareketlerini incelerken, ağ geliştirmeden topluluktan gelen girdilere kadar çeşitli faktörler devreye giriyor. Bununla birlikte, varlık daha önce 2022'deki genişleyen ayı piyasasına rağmen toparlanma işaretleri gösterse de, LUNC'nin geleceğine ilişkin önemli belirsizlikler devam ediyor.

Bu doğrultuda, PricePredictions 30 günlük LUNC fiyat tahminindeki makine öğrenimine dayalı algoritmalar, kripto para biriminin önümüzdeki günlerde uzun bir ralliye sahip olacağını tahmin ediyor. 1 Şubat 2023 için platform, LUNC'nin muhtemelen 0,000179 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Projeksiyon, tokenin yayınlanma anındaki değerinden yaklaşık %1,7'lik bir fiyat rallisine işaret ediyor. Fiyat tahmini, diğerlerinin yanı sıra hareketli ortalama (MA), göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB)  gibi göstergelere dayanır.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için LUNC fiyatını belirliyor! - Resim : 1

LUNC 30 günlük fiyat tahmin tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

LUNC fiyat analizi

Şu anda LUNC, günlük yaklaşık %0,90 kayıpla 0,000176 $'dan işlem görüyor. Haftalık grafikte Terra Classic %23'ün üzerinde yükseldi.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için LUNC fiyatını belirliyor! - Resim : 2

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Terra Classic fiyat hareketi temelleri 

LUNC topluluğunun, hızlandırılmış LUNC belirteç yakma oranı ile tamamlanan kısa süreli sıkıştırma kampanyaları tarafından desteklenen bir faktör olan tokenin 1 $'a doğru rallisine hala yardım etmeye çalıştığını belirtmekte fayda var.

Token'ın potansiyeli, Binance kripto borsası gibi köklü kuruluşların sürekli desteğiyle de destekleniyor . Bu temellere dayanarak Terra Classic, Ocak 2023'te Finbold'un dikkat edilmesi gereken mem paraları listesinde yer aldı.

Jetonun fiyatı, Terra'nın kurucusu Do Kwon'un karşı karşıya olduğu dava etrafındaki gelişmeden de etkilendi. Finbold tarafından 11 Ocak'ta bildirildiği üzere, New York'ta Kwon'a karşı açılan bir davanın reddedilmesinin ardından LUNC'nin değeri düştü. Kaçak olmaya devam eden Kwon, Güney Kore'nin sermaye piyasası yasalarını ihlal ettiği iddialarıyla karşı karşıya kalmasına rağmen, çöküşte herhangi bir yanlış yaptığını reddetti.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.