Güncel

Algoritma, 28 Şubat 2022 için XRP fiyatını tahmin etti!

Makine öğrenimi algoritması, 28 Şubat 2022 için XRP fiyatını belirliyor!

Algoritma, 28 Şubat 2022 için XRP fiyatını tahmin etti!

Ripple Labs ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) arasındaki oldukça kamuoyuna duyurulan anlaşmazlığın sonucu yaklaşıyor ve yatırımcılar, mali düzenleyiciye karşı açılan davada olumlu bir kararın Ripple fiyatı üzerinde önemli bir yükseliş etkisi yaratacağını bekliyor.

Algoritma, 28 Şubat 2022 için XRP fiyatını tahmin etti!

OpenAI'nin ChatGPT'si gibi araçlar nedeniyle yapay zeka ( AI ) son zamanlarda ilgi odağı haline geldi ve şimdi yatırımcılar, kripto para birimi fiyatlarının yönünü tahmin etmeye yardımcı olmak için derin öğrenme algoritmalarına yöneliyor.

Özellikle PricePredictions'ın makine öğrenimi algoritması, XRP'nin Ocak ayından Şubat ayının sonuna kadar pozitif trendini sürdüreceğini öngörüyor. Verilere göre, token'ın değeri Mart ayında tekrar yükselmeden önce 28 Şubat'ta 0,405 dolara yükselecek.

Algoritma, 28 Şubat 2022 için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

XRP fiyat tahmini. Kaynak. Fiyat Tahminleri

Yapay zeka tahminleri, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergeler kullanır; fiyat tahmini, tokenin yayınlandığı tarihteki fiyatına göre %0,87'lik bir artışı temsil ediyor.

XRP fiyat analizi

XRP şu anda son 24 saatte %0,24 ve bir önceki haftaya göre %4,76 düşüşle 0,4019 dolardan işlem görüyor. Mevcut durumda, XRP 0,36503 $ civarında kayda değer bir destek seviyesine sahip, bu arada ilk direnç bölgesi 0,42611 $ seviyesinde.

Algoritma, 28 Şubat 2022 için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

XRP 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak. kalın yazı

Boğalar, tokenin uzun süreli konsolidasyon döneminde bir atılım için XRP'yi yakından izliyor. XRP'nin değerinin düşeceğine inanan piyasa katılımcıları, token'ı büyük miktarlarda damping yaparak son fiyat istikrarından sorumlu olabilir.

Öte yandan XRP, bu girişime para birimi için muazzam bir talep yaratarak yanıt vermiş gibi görünüyor ve alıcılar büyük satış siparişlerini almaya istekli.

Bu arada, karar hala bilinmemekle birlikte, hukuk uzmanları hala davanın olası sonucu ve bunun kripto para birimi endüstrisi üzerindeki etkisi hakkında spekülasyon yapıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.