Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Yılın başından bu yana %40'lık bir artışla Bitcoin ( BTC ), 2023'te harika bir başlangıç ​​yaptı. Yatırımcıların makroekonomik konularla ilgili iyimser haberleri kavramasının bir sonucu olarak yükseliş ivmesi ortaya çıktı ve yatırımcılar mevcut seviyelerin işe yarayacağını umuyor. Şubat ayında yukarı yönlü yörüngesine devam edecek ilk kripto para biriminin temeli olarak.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Bitcoin, Ağustos 2021'den bu yana ilk kez üst üste dördüncü haftalık yeşil mumunu yaparak Ocak ayını bitirmeye çalışırken, yatırımcılar önümüzdeki ayın sonuna kadar aynısından daha fazlasını umacaklar. Özellikle, PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, Bitcoin'in 28 Şubat 2023'te 24.342 dolardan işlem görmek için muhtemelen daha da yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Yapay zeka tahminleri, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergeler kullanır, fiyat tahmini %4,5'lik bir artışı temsil eder Bitcoin'in yayınlanma sırasındaki fiyatından.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Bitcoin 30 günlük fiyat tahmin tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Özellikle, ayın ortasında, 24 Ocak'ta toplanan verilere göre, Bitcoin'in 14 Şubat 2023 Sevgililer Günü'nde 23.868 $ seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

Bitcoin fiyat analizi

Basın zamanında, Bitcoin'in fiyatı son 24 saatte yaklaşık %0,68'lik küçük bir kayıpla 23.269 dolardan işlem görüyordu. Haftalık grafikte varlık %1,63 arttı.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Bitcoin bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bitcoin fiyatı piyasada yükseliş ivmesini sürdürüyor ve şu anda 2013'ten bu yana en iyi aylık performansıyla bu ayı bitirme yolunda. Ancak yıldan yıla kıyaslandığında %38'den fazla kayıplar göstermeye devam ediyor.

Korku ve açgözlülük endeksi ile ilgili olarak, Bitcoin'de son bir ayda meydana gelen gelişme, şiddetli korku, korku ve nötr pozisyonları tamamen terk etmesi nedeniyle dikkat çekicidir. Açgözlülük içinde geçen önemli bir sürenin ardından, şimdiden 61 ile konumlanmıştır.

Bitcoin yatırımcıları, bu hafta başlayacak Federal Rezerv toplantısına yakından bakacak. Bu yılın ilk toplantısı olacak ve piyasa analistleri bunun faiz oranlarında önceki 50 baz puandan 25 baz puana kadar daha ılımlı bir artışla sonuçlanacağını tahmin ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.