İddia: ADA fiyatını daha yüksek seviyeleri görebilir!

Büyük Cardano talep duvarı, ADA fiyatını daha yüksek seviyelere doğru itebilir!

İddia: ADA fiyatını daha yüksek seviyeleri görebilir!

Kripto para birimi sektöründeki yükseliş iyimserliği sakinleşmeye başladığında, Cardano ( ADA ), kripto tüccarlarından ve yatırımcılardan yüksek talep kaydediyor ve bu trendin devam etmesi durumunda güçlü bir fiyat artışı olasılığı öngörüyor.

İddia: ADA fiyatını daha yüksek seviyeleri görebilir!

Önde gelen kripto uzmanı Ali Martinez 29 Ocak'ta yaptığı açıklamada, özellikle 92.000'e yakın adresin, 0,365 $ ile 0,376 $ arasında önemli bir destek alanı oluşturduğu için yaklaşık 4,4 milyar Cardano satın aldığını ve ADA'nın daha yüksek seviyelere ulaşması için bir fırsat sunan bir talep duvarını gösterdiğini söyledi.

Spesifik olarak, Martinez tarafından yayınlanan grafik, 91.940 adresin Cardano'yu ortalama 0,371 $ fiyatla satın aldığını, toplam işlem hacminin 4,39 milyar ADA olduğunu ve bu adreslerin %77,69'unun kar ettiğini gösteriyor.

İddia: ADA fiyatını daha yüksek seviyeleri görebilir! - Resim : 1

Cardano'yu belirli bir fiyat seviyesinden satın alan adresler. Kaynak: Ali Martinez

Cardano'nun karlılığı takdir edildi

Aynı zamanda Martinez, Cardano'nun 21 Ocak'ta 0,38 dolar seviyesini geçmesinden bu yana, 1.000.000 ila 100.000.000 ADA tutan kabaca 31 adresin, blockchain analitik platformu Santiment'ten alınan zincir üstü verilere atıfta bulunarak ADA tokenlerini sattığını veya yeniden dağıttığını da açıkladı.

İddia: ADA fiyatını daha yüksek seviyeleri görebilir! - Resim : 2

ADA varlıklarının satın alınması ve yeniden dağıtılması. Kaynak: Ali Martinez

Daha önce Finbold, Cardano ağının 1 Ocak ile 25 Ocak arasında 50.000'den fazla cüzdanla büyüdüğünü ve piyasa kapitalizasyonunun 4,5 milyar dolara taştığını ve ayrıca geçen ay dikkate değer GitHub taahhütleri tarafından en gelişmiş üçüncü blok zinciri olarak ortaya çıktığını bildirdi.

Ağın sürekli büyümesi

Finbold tarafından 30 Ocak'ta Cardano Blockchain Insights'tan alınan verilere göre, Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson tarafından açıklığa kavuşturulan kısa bir "bip"e rağmen, 29 Ocak'a kadar Cardano 7.173 cüzdan daha ekleyerek toplam 3.901.908 cüzdan biriktirdi.

Yayınlandığı sırada ADA, gün içinde %2,5'lik bir düşüşü temsil eden 0,3801$'dan el değiştiriyordu, ancak bir önceki haftaya göre yine de %0,36'lık bir artışla birikmiş %54,05'lik kazanç elde etti. son 30 gün.

ADA'nın 0,40 $'lık önemli bir engeli aşması ve ağın, Python dilinde yazılan ilk akıllı sözleşme gibi yenilikleri uygulamaya devam etmesi ve Djed stablecoin'in (diğer güncellemelere ek olarak) duyurulan lansmanının yanı sıra, dijital varlık gelecekte 1 dolara ulaşmayı dört gözle bekleyebilir.

İddia: ADA fiyatını daha yüksek seviyeleri görebilir! - Resim : 3

Cardano 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu arada, 30 Ocak'ta erişilen en son CoinMarketCap verilerine göre, Cardano'nun piyasa değeri 15.71 milyar dolardı ve bu göstergeye göre sekizinci en büyük kripto para birimi konumunu koruyarak Dogecoin'den ( DOGE ) konumunu geri aldı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.