Güncel

Algoritma, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahminde bulundu!

Makine öğrenimi algoritması, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!

Algoritma, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahminde bulundu!

Shiba Inu ( SHIB ), 2023'ün başından bu yana fiyatının sert bir şekilde yükseldiğini gördü. Şubat ayında uygulanacağı söylenen Shibarium yükseltmesiyle, dog meme tokeni yatırımcıların yakından takip ettiği bir token.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahminde bulundu!

Yapay zeka (AI), ayın ortasında, kripto izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmalarının, 30 Ocak'ta alınan verilere göre SHIB fiyatının 28 Şubat 2023'te 0,000012 $'dan işlem göreceğini öngördü.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahminde bulundu! - Resim : 1

SHIB 28 Şubat fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ), göreli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren teknik analiz ( TA ) göstergelerini toplayarak, tahmin %3'lük bir artışı temsil ediyor SHIB'nin şu anki 0,00001165$ fiyatından.

Potansiyel SHIB fiyat yararlanıcıları

Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, merakla beklenen 2. katman ağı Shibarium'un yaklaşan lansmanı hakkında gizemli bir güncelleme yayınladı. 

Telegram üzerinden gönderilen son bir mesajda Kusama, takipçilerine "patlamış mısırı hazır tutmaları" talimatını verdi. Açıklama, Shiba Inu topluluğunun üyelerinin Shibarium'un çıkışının yakın gelecekte gerçekleşebileceği konusunda spekülasyon yapmasına neden oldu.

Bunun da ötesinde, Shiba Inu'nun baş geliştiricisi, Shibarium'un yakında gelişiyle ilgili şifreli bir yorum daha yaptı ve bu kez Twitter durum gönderisinde "kalp şeklinde bir kutu" olduğunu ima etti.

Topluluk, Kusama ve ekibinin onlar için neler planladığını görmekten heyecan duyuyor ve çıkış tarihinin Sevgililer Günü olacağı varsayımı, etkinliğe daha fazla heyecan kattı. AI, SHIB'in 14 Şubat'ta 0,000011 dolardan işlem göreceğini önemli ölçüde tahmin ediyor.

Shibarium, ölçeklenebilirlik, performans ve maliyet endişelerini çözen bir katman 2 ağıdır. Memden ilham alan kripto para birimi Shiba Inu, 2021'in sonlarında kripto pazarını kasıp kavurdu.

Ünlü Dogecoin'in bir parodisi olarak tasarlanan token, perakende yatırımcılar arasındaki popülaritesi arttıkça değerinin arttığını gördü. Belirteç, benimsenmesine ve geliştirilmesine katkıda bulunan yatırımcıların ve meraklıların sadık bir takipçisine sahiptir. Sonuç olarak, merkezi olmayan uygulama ve hizmetlerden oluşan gelişen bir ekosistem ortaya çıktı.

Değerinin büyük bir kısmını kaybetmesine rağmen, SHIB, 6,3 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasa değeri açısından en iyi kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.