Algoritma, 31 Ocak 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Ocak 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

2022'de geliştirme etkinliğine göre en iyi kripto para birimi protokolü olarak sıralandıktan sonra, Cardano ( ADA ) yatırımcıları ve benzer şekilde tüccarlar, kripto endüstrisi bir bütün olarak toparlanma mücadelesine rağmen ekosisteminde ilerlemeye devam ederken, dijital varlığı yakından takip edecekler.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

Finbold tarafından 6 Ocak'ta alınan verilere göre, kripto izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, 31 Ocak 2023'te ADA fiyatının 0,2756 ABD doları olacağını tahmin etti.

Göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve diğerleri gibi teknik analiz (TA) göstergelerinden yararlanan yapay zeka platformları %1,2 artış görüyor basın zamanında Cardano fiyatından.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Cardano fiyatını belirliyor! - Resim : 1

ADA 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Cardano fiyat analizi

Mevcut durumda ADA, son 24 saatte %2,4 artışla ve bir önceki haftaya göre %12,2 düşüşle 0,2723 $'dan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 9,3 milyar $.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Cardano fiyatını belirliyor! - Resim : 2

ADA 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cardano'nun fiyatı, yılın başında 0,30 doların altına düşüp 0,24 dolara düştükten sonra arttı. Fiyat 0,27 dolara geriledi ve toparlanma devam ederse ve ADA 0,30 dolarlık direnci kırarsa, Cardano Dogecoin'i ( DOGE ) geçebilir ve piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi haline gelebilir.

ADA desteğini 0,24 dolardan sıçradığı sırada satın alan tüccarlar, şimdi kar topluyor ve 0,27 dolarlık direnç seviyesi üzerinde baskı kuruyor. Buna rağmen, fiyatın yukarı doğru yükselirken bile tersine dönmesi alışılmadık bir durum değil. Tersine çevrilmiş bir baş ve omuz modeli oluşma sürecinde olduğundan, yatırımcılar geri çekilmeyi daha fazla artışa hazırlanmak için daha düşük bir fiyat seviyesinden daha fazla ADA satın alma şansı olarak görebilirler.

Son olarak, 2023'ün ilk çeyreğinin Cardano ağında iki stablecoin'in lansmanını görmesi bekleniyor: Birincisi, ABD doları tarafından desteklenen bir varlık olacak olan merkezi stablecoin USDA. İkincisi, Coti ile birlikte oluşturulan bir token olan, merakla beklenen stablecoin Djed'dir. Bunların her ikisi de ADA'nın değeri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olma potansiyeline sahiptir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.