Algoritma, 31 Ocak 2023 için Stellar (XLM) fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Ocak 2023 için Stellar (XLM) fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Stellar (XLM) fiyatını belirliyor!

Yeni yılın başlamasıyla birlikte, kripto para piyasası dikkatli bir iyimserlik göstermeye ve önceki aylarda başına bela olan sıkıntılardan kurtulmaya başladı ve buna haftalık grafiklerinde sağlam kazançlar kaydeden Stellar ( XLM ) da dahil.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Stellar (XLM) fiyatını belirliyor!

Bu arada, kripto para izleme web sitesi PricePredictions'taki makine öğrenimi teknolojisine dayalı algoritmalar, platformun 11 Ocak'ta Finbold tarafından alınan en son verilerine göre Stellar'ın fiyatını 31 Ocak 2023'te 0,082476 $ olarak belirledi.

Hareketli ortalama ( MA ), hareketli ortalama yakınsama sapma ( MACD ), göreli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve diğerleri gibi teknik analiz ( TA ) göstergelerinden içgörüler çıkaran algoritmaya göre bu sonuç, yazının yazıldığı tarihte Stellar'ın fiyatında %2,91'lik bir artışı temsil edecekti.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Stellar (XLM) fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Yıldız 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Bu tahminler, Stellar destekli Techstars Payments'ın Latin Amerika'daki ilk hızlandırıcı varlığı için seçtiği 12 girişimi duyurmasından birkaç gün sonra geldi ve bu, Stellar ekosisteminde XLM fiyatını kısa vadede daha da yukarı çekebilecek türden olumlu bir gelişmeyi temsil ediyor.

Yıldız fiyat analizi

Aynı zamanda, XLM'nin fiyatı şu anda 0,08014 $ seviyesinde bulunuyor ve bu, son 24 saatte %1,03'lük bir büyümenin yanı sıra bir önceki haftaya göre %8,04'lük bir artışı temsil ederken, aylık grafikteki kayıpları %3,36'da kalıyor.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Stellar (XLM) fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Yıldız 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Finbold tarafından 11 Ocak'ta kripto izleme platformu CoinMarketCap'ten alınan son verilere göre, 2,1 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan Stellar, şu anda bu göstergeye göre 26. en büyük dijital varlık ve günlük işlem hacmi 66,12 milyon dolar.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.