Algoritması, 31 Ocak 2023 için Dogecoin (DOGE) fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Ocak 2023 için Dogecoin (DOGE) fiyatını belirliyor!

Algoritması, 31 Ocak 2023 için Dogecoin (DOGE) fiyatını belirliyor!

Meme kripto para birimi Dogecoin ( DOGE ), 2023'ün ilk günlerinde yükseliş eğilimi belirtileri gösterdi. Ancak varlık, FTX kripto borsasının çöküşü ve genel piyasa gerilemesi  gibi faktörlerin etkisini hâlâ hissediyor.

Algoritması, 31 Ocak 2023 için Dogecoin (DOGE) fiyatını belirliyor!

Hem boğaların hem de ayıların kripto paranın fiyatını her iki yönde de itecek önemli bir gücü olmadığı için yatırımcılar, DOGE'nin 2023'ün ilk ayındaki müteakip fiyat gidişatına odaklanıyor ve varlığın Ocak performansı muhtemelen yılın geri kalanında ne bekleyeceğinizi belirleyecek.

Daha önceki bir Finbold raporunda Dogecoin'in Ocak 2023'te izlenmesi gereken en iyi beş meme kripto para birimi arasında yer aldığını belirtmekte fayda var.

Bu doğrultuda, kripto izleme platformu PricePredictions 30 günlük tahminindeki makine öğrenimi algoritmaları, Dogecoin'in 31 Ocak 2023'te DOGE'nin yayınlanma anındaki değerinden yaklaşık %1,7'lik bir düzeltmeyle 0,071286 $'dan işlem göreceğini gösteriyor.

Fiyat tahmini, diğerlerinin yanı sıra hareketli ortalamalar (MA), göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB)  gibi teknik göstergelere dayanmaktadır.

Algoritması, 31 Ocak 2023 için Dogecoin (DOGE) fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Dogecoin 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Dogecoin fiyat analizi

Mevcut durumda Dogecoin, konsolidasyon aşamasını uzatarak günlük %0,1'den az kazançla 0,0725 $'dan işlem görüyor.

Algoritması, 31 Ocak 2023 için Dogecoin (DOGE) fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Dogecoin yedi günlük fiyat tahmini. Kaynak: Finbold

Şu anda, Dogecoin 0,0729 $'da bir dirençle karşı karşıya ve fiyat pozisyonun üzerine çıkarsa, varlık muhtemelen 0,073 $ işaretine doğru yükseliş trendine girecek.

Dogecoin temeli

Özellikle, daha önce Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasından (NASDAQ: TWTR ) yararlanan varlık, sosyal medya platformunda bir ödeme seçeneği olarak entegre edilen tokenin ilk spekülasyonu gerçekleşirse toparlanabilir.

Ayrıca DOGE, düşük fiyatların ortasında varlığı biriktiren yüksek net değerli cüzdanlarla balina aktivitesinde artış kaydetti.

Aynı zamanda Dogecoin, dijital varlığın 2022'de %54 düşüşle piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasında en  iyi ikinci performans gösterdiği 2022'nin performansını muhtemelen geliştirecek.

Başka yerlerde, topluluk diğerlerinin yanı sıra Libdogecoin , Dogecoin Standard ve GigaWallet gibi yeni ürünlere odaklandığından, Dogecoin yükseliş eğilimi gösterebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.