Amazon Prime ilk yerli filmini duyurdu!

Yayın akışı devlerinde yer alan Amazon Prime ilk yerli film projesini duyurdu. İlk filmde yer alacak isim ise Murat Boz.

Amazon Prime ilk yerli filmini duyurdu!

Ülkemizdeki yatırımlarını artırmaya devam eden Amazon Prime'dan ilk yerli film müjdesi geldi. Birsen Altuntaş tarafından paylaşılan bilgilere göre filmin başrolünde Murat Boz ve Burcu Özberk bulunacak.

Amazon Prime ilk yerli filmini duyurdu!

Amazon Prime ilk yerli filmini duyurdu! - Resim : 1

Netflix kadar popüler olmasa da ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan Amazon Prime yeni projesini duyurdu. Dizi ve film platformları Türkiye’ye olan yatırımlarını artırmaya devam ediyor. Henüz yerli yapıma imza atmamış Amazon Prime Video da şimdi bu sektörde yerini almaya başladı. Gazeteci Birsen Altuntaş, Amazon Prime Video’nun ilk yerli projesi olacak filmin oyuncu kadrosunu ve ismini paylaştı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Amazon Prime Video’nun ilk Türkiye orijinal yapımı, ‘Rüyanda Görürsün’ ismi ile izleyici ile buluşacak. Film, başrolünde ise Türkiye’nin en popüler isimleri arasında yer alan Murat Boz ve Burcu Özberk bulunacak. Filmin oyuncu kadrosunda yer alacak diğer isimler ise henüz paylaşılmadı.

Amazon Prime, kullanıcılara normal Amazon müşterilerinde bulunmayan veya ücretli olarak sunulan ek hizmetlere erişim sağlayan Amazon'un ücretli bir abonelik programı olarak karşımıza çıkıyor. Yayın akışı devleri arasında yerini alan şirket Amazon Prime Video ile bu sektöre giriş yapmıştı.