Güncel

Amirine kucak dansı yapan çaylak polis özür diledi

Geçtiğimiz günlerde amirine kucak dansı yapan çaylak polisin videosu viral olmuştu. Şimdi genç kadın yaşananlar için özür diledi. İşte tüm detaylar.

Amirine kucak dansı yapan çaylak polis özür diledi

Geçtiğimiz günlerde New Yorklu çaylak bir polis, bir tatil partisinde amirine yaptığı kucak dansı videosu ile viral olmuştu. Gelen tepkilerin ardından şimdi çaylak polis ağlayarak özür diledi. Çaylak polis bir video açıklamasında, "Teğmenin karısından özür dilemek istiyorum... Üzgünüm, gerçekten öyleyim ve umarım evliliğinizde veya özel yaşamınızda çok fazla zarara yol açmamıştır" ifadelerini kullandı.

Alkollü bir partinin sonunda dansı yapmaya cesaret ettiğini ve amacının sadece eğlence olduğunu belirten kadın özür diledi. Söz konusu video internette viral olmuştu. Amir polisin eşi ise muhabirlerle tartışmaya girmişti. 

Amirine kucak dansı yapan çaylak polis özür diledi

Amacının sadece eğlenmek olduğunu söyleyen çaylak polis amirinin evli olduğundan haberdar değilmiş. Özür dileyen kadın: "Geri gitmeyi isterdim… Bence görevde değilken, üniformam yokken yaptığım kucak dansı yüzünden yargılanmamam gerekiyor" ifadelerine yer verdi.

Tabi genç kadının amirinin evli olduğundan haberdar olmaması söz konusu iken dansı kabul eden polisin neden eleştiri almadığı tartışma konusu. Özür dilemesi gereken tarafın asıl amir polis olduğunu düşünenler de var. Neticede karısını ve pozisyonunu hesaba katarak bu dansı kabul etmeliydi. Genç kadın da özründe "Bunu bir erkek yapsaydı, yaşananlar daha çok şaka olarak anlaşılırdı ve yayılmayıp kurum içinde kalırdı." ifadelerini kullanarak bu durumu eleştirdi. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Yorumlar
Keranacılar sizi
Siz teknoloji haberi yapın porno değil yakında buraya size karı sormaya gelirler gavat muamelesi görürsünüz
Cevapla
Analizci
Ya siz magazin haberi yapıyorsunuz yoksa bilişim mi karar verin.
Cevapla
Subuti
Gözlerim yaşardı kulaklarım doğuş.
Cevapla
ali
fantazi eglence sorun edilicek birsey yok.ikiside memnun.hayat bu egelencede var.muziplikte.
Cevapla
Derya
Adam gayet memnun izlerken daha çok evli olan amiri yargıladım
Cevapla
Su
Kesinlikle katılıyorum
Aykut
Amir hayatını yaşadıktan sonra özür dilese ne olacak
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.