Güncel

Android, iOS ve Windows Phone için Angry Birds Go çıktı!

Oyunu hemen ücretsiz bir şekilde indirmek için haberimize gidin.


Son zamanların mobil dünyasında en çok kazanan oyun geliştiricilerinden olan Rovio Games hatırlayacak olursanız geçtiğimiz haftalarda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ziyaret edilmiş, şirket hazırlığını sürdürdüğü oyun ve önceki yapımları için Tayyip Erdoğan'a bilgilendirmeler yapmıştı. Şirketin yoğun bir gündemle üzerinde çalıştığı oyunun son rütuşları nihayet sona erdi.

Angry Birds adında getirdiği yeni oyunlarıyla bir devrim yaratan şirket, yine yeni yeniden bir oyunla daha karşımızda. Geçtiğimiz oyunlarda olduğu gibi duyurusunu çıkışından önce gerçekleştirdiği, mobil oyun severleri merakla bekleten o oyunun adı Angry Birds GO olmuştu. O oyun bugün Android, iOS ve Windows Phone için çıkışını gerçekleştirdi.

1385635868_angry-birds-go-screen-3.jpg

Marketteki yerlerini ücretsiz bir şekilde alan oyun, hikaye kurgu ve yeni stiliyle kullanıcıların telefonlarında baş köşeyi almak için hazırlanıyor. Siz de oyunu hemen ilk indirip oynayanlardan olmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linklere tıklayarak marketinize gidip oyunu indirebilirsiniz.

Android için; Google Play Store - Angry Birds Go

iOS için; App Store - Angry Birds Go

Windows Phone için; Windows Market - Angry Birds Go

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.