Apple 2022 yılında bombayı patlacak!

Apple'ın 2022 için planları ortaya çıktı. Şirket yeni yılda bir çok yenilik yapmayı planlıyor. Bunların arasında yeni telefonlar, laptoplar ve akıllı saatler de bulunuyor.

Apple 2022 yılında bombayı patlacak!

Apple görünüşe göre önümüzdeki yıl yeni bir yeniden tasarımla bir dizi ürününü ortaya çıkarmak istiyor. Yeni bir rapor, şirketin iPad Pro, üst düzey iMac'ler, Mac Pro ve daha fazla ürünü için yenilenmiş bir tasarım üzerinde çalıştığını öne sürdü.

Mark Gurman'ın en son Power On haber bülteninde Apple'ın 2022 yılı için planları paylaşıldı. Bu raporda Gurman, 2022 için Apple'ın yaklaşan lansmanları hakkında bilgi paylaştı. Cupertino merkezli dev, kablosuz şarj için yerleşik desteğe sahip yeni bir iPad Pro tasarımını piyasaya sürmeyi planlıyor. iPad Air ve temel iPad modelleri bile bir güncelleme alacağından, değişiklikler iPad ailesi için burada bitmiyor.

Apple'ın 2022 için planları ortaya çıktı!

apple

Ayrıca Gurman, iPhone üreticisinin gelecek yıl yeniden tasarlanmış bir MacBook Air piyasaya süreceğini ve bunun "yenilenmiş, Apple Silikonlu üst düzey iMac"in yanında geleceğini sürüleceğini iddia etti. Bunların yanı sıra şirket, yeni bir giriş seviyesi MacBook Pro, Mac Pro ve hatta gelecek yıl için bir Mac mini güncellemesi hedefliyor.

Giyilebilir cihazlara gelecek olursak şirketin Apple Watch'un üç yeni modelini piyasaya sürmeye çalıştığı bildiriliyor. Bu, temel modeli, SE varyantını ve hatta sporcular ve macera sporları meraklıları için sağlamlaştırılmış bir versiyonu içerecek. Gurman'ın haber bülteninde paylaştığı diğer önemli bilgiler arasında, önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi planlanan 5G destekli bir iPhone SE yer alıyor. Ayrıca, yıllık amiral gemisi iPhone 14 serisinin lansmanı ve merakla beklenen ilk karma artırılmış (AR/VR) başlığının piyasaya sürülmesi de söz konusu.