Güncel

Apple 8 Aralık'ta yeni bir ürünle geliyor!

Alınan bilgilere göre, Apple 8 Aralık'ta bir yenilik duyurmaya hazırlanıyor. Bunun yeni bir ürün olma olasılığı yüksek. İşte detaylar.

Apple 8 Aralık'ta yeni bir ürünle geliyor!

Geçen ayın ortasında, Twitter habercisi "L0vetodream", Apple'ın kış için mükemmel bir yeni yıl sürprizi duyuracağını iddia etmişti. Yakında gerçekten Apple tarafından duyurulacak bazı yeni ürünler olabilir. MacRumors, makul bir kaynaktan, bir değişikliğin geleceğinden bahseden dahili bir AppleCare belgesi aldığını bildirdi. Belge, teknisyenler de dahil olmak üzere servis sağlayıcılarına, 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek bir değişikliğe hazır olmalarını söylüyor.

Apple, yeni SKU'lar, yeni/güncellenmiş ürün açıklamaları ve yeni/güncellenmiş ürün fiyatlandırması yayınlayacağını söylüyor. Bu durumda yeni bir ürünün de çıkması işten bile değil. iPhone 12'nin tanıtımı 13 Ekim'de gerçekleşmeden önce, şirket teknisyenlere çok benzer bir not göndererek teknisyenlere o tarihte yaklaşık saat 10:00'da AppleCare ile ilgili değişiklikler için hazırlanmalarını söylemişti.

Apple, kulak üstü AirPods Studio'yu 8 Aralık'ta tanıtacak mı?

Dökümanda doğu zaman dilimine göre sabah saat 8:30'dan bahsedildiği düşünüldüğünde, bu sanal bir olaya layık büyük bir cihaz fikrini hemen hemen ortadan kaldırıyor. Yani, Apple Glass'ın ortaya çıkmasını beklemeyin. Katlanabilir bir iPhone görmeyi de beklememelisiniz. iOS 14.3 ve yeni Apple Fitness+ hizmetinin 8 Aralık'ta açıklandığını düşünürsek de, hiçbirinin AppleCare ile herhangi bir ilişkisi olmayacak.

Bir kış bağlantısı görmesek de Apple Tags aksesuarını takip eden öğeyi görebiliriz. Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip kulak üstü AirPods Studio kulaklıklar da mantıklı olabilir. Sonuçta, kışın kulaklarınızı daha sıcak tutacaklar.

Yorumlar
yakup
apple firmasının zaten ürünleri pahalı çıkaracağı bu telefon türkiye pazarında satış hedefine ulaşabilceğini sanmıyorum
Cevapla
Mamoş
4217 lira İphone mini telefonun Türkiye’ye gelişi maşallah vergisi ile 10 bin ediyor. Bence vatanını en çok seven iPhone kullanıcısıdır nitekim en çok devlete kazandıran bu vatandaşlardır.
💎G@kko💎
Abem abem çıka ki nedem vallahi ederine göre çok bahalı ürünler sergili apil, bunların da sonu elci givi olacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.