Güncel

Apple MacBook modellerinde güncelleme yaptı!

Işıksız Apple logosunun kullanıldığı ilk MacBook modeli olan cihaz satıştan kaldırıldı. Güncel modellerin ise fiyatları güncellendi. İşte detaylar!

Apple MacBook modellerinde güncelleme yaptı!

Işıksız Apple logosunun kullanıldığı ilk MacBook modeli olan cihaz satıştan kaldırıldı. 

Apple'ın geliştirdiği en ince ve hafif bilgisayar olma özelliği taşıyan bilgisayar Core-M işlemciden güç alsa da pek çok kullanıcı için yeterli gücü sağlamadığı gerekçesiyle eleştiriliyordu. Anlaşılan Apple MacBook serisini tekrar elden geçirme kararı almış gibi duruyor.

Apple MacBook modellerinde güncelleme yaptı!

Buna ek olarak MacBook Pro serisinde 13 inçlik modelde artık TouchBar özelliği standart hale getirildi.

Böylece MacBook Pro serisinin giriş seviyesinde 13 inçlik TouchBar MacBook Pro bizi karşılayacak. TouchBar MacBook Pro modelinde sekizinci nesil Intel Core i5 ve Core i7 işlemci seçenekleri bulunmakta. Başlangıç fiyatı 10. 299 TL olarak belirlenen seriye 1000 TL'lik bir indirim yapılmış durumda. 

MacBook Air modelinde ise fiyat 8. 699 TL olarak güncellenmiş. Öte yandan Apple, yeni geliştirdiği ve 2020'de satışa sunacağını duyurduğu MacBook Air’i MacBook’un varisi olarak değerlendiriyor.

Yeni Air, 12 inçlik MacBook kadar ince ve hafif olmasa da çok daha güçlü bir yapıya sahip olacak.  2020 yılında satışa sunulması planlanan yeni MacBook Pro modeli, tasarımsal olarak önemli yenilikleri beraberinde getirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.