Güncel

Apple maske kutusundan çıktı!

Herkes iPhone 12 kutu açılışını beklerken ilginç bir video gündeme geldi. Apple maske kutu açılışını içeren video milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Apple maske kutusundan çıktı!

Koronavirüs pandemisi teknoloji dünyasında belki de en fazla Apple'ı vurdu. Hatırlanacağı üzere ABD merkezli teknoloji devi salgının etkisini arttırması sonrası tüm mağazalarını kapatmak durumunda kalmıştı. Devamında mağazalarını yeniden açan Apple, sınırlı sayıda müşteri kabul etmiş ve çalışanlarını virüsten korumak için maske dağıtımında bulunmuştu. Söz konusu üreticinin iPhone 12 modelleri merakla beklenirken yaşanan problemlerden ötürü hala telefonların görücüye çıkmaması da başka bir sorun.

Apple maske kutusundan çıktı!

Biz iPhone 12 modellerinin kutu açılış videolarını beklerken, karşımıza Apple maske kutu açılış videosu çıktı! Kutu açılış videoları ile tanınan Unbox Therapy isimli bir YouTube kanalı, yüz maskelerini kutusundan çıkartarak bunu bir video içeriği haline getirdi. Apple yüz maskeleri için bir kutu açılış videosunun yayınlanması kimileri tarafından oldukça ilginç bulunurken, video 5 milyondan fazla kişi tarafından izlenmeyi başardı. Kurumsal olarak çalışan ve perakende mağazalarda çalışan kişilerin kullanması için tasarlanan maskenin üzerindeyse herhangi bir Apple logosu bulunmuyor.

Söz konusu maskenin kutusu ise oldukça özenli bir şekilde hazırlanmış. Kutu açıldığında içerisinden beş adet yüz maskesinin çıktığını görüyoruz. Kutuyu açan kişiyse Apple maskeyi açıp yüzüne taktıktan sonra bunu başka bir maske ile kıyaslıyor. Böylece ABD merkezli teknoloji tarafından ortaya çıkan bir yüz maskesinin bile heyecan uyandırdığını görmüş oluyoruz. Siz de maske hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından ifade edebilirsiniz.

Yorumlar
oenar
elması nerede bunun ?
Cevapla
metin
toplumda marka meraklısı beyinsiz salak çook
Cevapla
vatandaş
bu maskeyi marka düşkünü alacak çok salak var ama markası üstünde görünür olmalı yoksa almanın ne anlamı kalır.
Cevapla
Dogukan
İ mask
Cevapla
Akif Bro
normal maske: 70krş. Apple iMask:70000krş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.