Güncel

Apple Store bakıma girdi

Genelde yeni ürün lansmanlarında yapılan Apple Store bakımı bu yıl erken geldi. Peki bu bakımın sebebi ne?


Genelde yeni ürün duyuruları öncesinde bakıma giren Apple Store, bu sefer ani bir kararla benzer bir durumla karşı karşıya kaldı. Apple Store online mağazasına girmek isteyenler Hemen döneceğiz mesajı ile karşılaşıyor.

Apple Store bakıma girdi

Ancak daha önceki durumlardan farklı olarak yeni bir ürün lansmanı kısa bir süre içinde görünmüyor. Gerçi 25 Mart'ta bir ürün lansmanı yapılacak ve firmanın yeni iPad ve iMac modellerini tanıtması bekleniyor. Fakat bu lansmana da bir hafta olduğu için bugünden mağazayı kapatmanın bir mantığı bulunmuyor.

Akıllı geçtiğimiz günlerde Apple CEO'su Tim Cook'un Türkiye'deki iPhone fiyatlarını düşüreceğiz' açıklaması da gelmiyor değil. Bu açıklamanın üzerinden bir aydan fazla bir zaman geçmesine rağmen hala fiyatlarda bir değişiklik yapılmadı. Mağazanın kapanması akıllara 'acaba fiyatlarda değişiklik mi yapılıyor' sorusunu getiriyor.

Şimdilik konu hakkında daha fazla bir detay bulunmuyor. Gelişmeler oldukça yine bu sayfalarda sizlerle paylaşacağımızı belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.