Güncel

Apple Watch için tamir programı duyuruldu

Apple, akıllı saat modeli Watch için yeni bir ücretsiz tamir programı başlattı. Saatin sorunlu olan ekranı değiştirilecek.


Belli dönemlerde ürünleri için ücretli ya da ücretsiz tamir programları duyuran Apple, Watch Series 2 ve Series 3 için yeni bir tamir programı başlatığını açıkladı. Çok nadir de olsa Apple Watch Series 2 ve Series 3 modellerinde görülen ve sadece alüminyum kasaya sahip cihazların etkilendiği sorunda ekranda bazı çatlamalar meydana geldiği belirtiliyor.

Apple Watch için tamir programı duyuruldu

Bu tarz bir sorunla karşılaşan ve yukarıdaki serilerden birine sahip olan kullanıcıların en yakın Apple Yetkili Servisi'ne başvurmaları gerekiyor. Buna göre yukarıda anlatılan sorun Apple'ın Series 3 ve Series 2 alüminyum kasa ve 2016 ila 2019 yılı arasında üretilmiş modellerinde görülüyor. Ayrıca sorun sadece Apple Watch değil ayı zamanda Nike+ modellerinde de yaşanabiliyor.

Apple'a göre az sayıda kullanıcının etkilendiği bu sorunla ilgili detaylı bilgi resmi internet sayfasında yer alıyor. Siz de bu modellerden birine sahipseniz ilgili sayfadan detayları öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.