Apple yeni parlatma bezi fiyatıyla yok artık dedirtti!

Apple, tüm Apple cihazlarıyla uyumlu parlatma bezini uçuk bir fiyata satışa sununca sosyal medya karıştı.

Apple yeni parlatma bezi fiyatıyla yok artık dedirtti!

Apple, dün akşam Unleashed etkinliğini gerçekleştirdi. Etkinlikte  yeni MacBook Pro, AirPods 3 ve şlrketin yeni çipleri M1 Pro ve M1 Max modelleri duyuruldu. Bu sonbahar Apple için oldukça hareketli geçiyor diyebiliriz. Şirket Eylül ayında gerçekleştirdiği bir lansmanla iPhone 13 ailesini de tanıtmıştı.

ABD merkezli şirket, Unleashed etkinliğinin ardından Türkiye resmi sitesini yeniledi. Böylec etkinlikte tanıtılan ürünleri fiyatları da açıklandı. Ancak bu ürünlerden biri sosyal medyada viral oldu.

Apple yeni parlatma bezi için 200 TL istiyor

Apple yeni parlatma bezi fiyatıyla yok artık dedirtti! - Resim : 1

Apple yeni parlatma bezi fiyatıyla yok artık dedirtti! - Resim : 2

Yeni etkinlikte tanıtılan ve en çok dikkat çeken ürün tüm Apple cihazlarla uyumlu olan Apple parlatma bezi oldu. Söz konusu bez için şirket 200 TL fiyat etiketi belirlemiş. Yurt dışında 19 dolara alıcı bulan bez ülkemizde uçuk bir fiyata satılıyor. Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları Apple'a tepkilerini göstermekte gecikmedi. Apple, ürün sayfasında "Aşındırmayan yumuşak malzemeden üretilen Parlatma Bezi, nano-texture cam dahil tüm Apple ekranlarını güvenli ve etkili bir şekilde temizler." ifadelerini kullandı.

Kullanıcılar Apple'ın ürünlerine verdiği fiyatlardan memnuniyetsizliklerini farklı yollarla dile getirdiler. Kısa sürece Twitter'da konuyla ilgili yorumlar dönmeye başladı. Etkinlikte tanıtılan diğer ürünlerin önüne geçen parlatma bezi fiyatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Apple'ın fiyat politikaları sizce kalite performans açısından normal mi? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.