Güncel

Apple'ın 299 dolarlık kitabı satışa sunuldu!

Apple'ın 20 yıllık tasarım hikayesini anlattığı kitap satışa sunuldu. Apple ürünlerinin tasarımlarını ele alan kitap için 299 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Apple'ın 299 dolarlık kitabı satışa sunuldu!

Apple, zaman zaman ikonik tasarımları zaman zaman ise teknoloji dünyasında devrim yaratan tasarımları ile her dönem gündeme gelmeyi başarıyor. Tasarıma büyük önem veren Apple; tasarım alanında firmanın son 20 yılda neler yaptığını şimdi bir kitap halinde tasarımcılarla buluşturuyor.

Kitabın içerisinde yer alan tasarım aşamalarını ve Apple ürünlerinin fotoğraflarını ünlü film yönetmeni Andrew Zuckerman çekmiş. İki farklı modelde satışa sunulacak olan kitapların fiyatları ise bir hayli pahalı.

10.20 x 12.75 inç boyutlarındaki tasarım kitabı 199 dolara, 13.00 x 16.25 inç kitap ise 299 dolara satışa sunuldu. 450 adet fotoğrafın yer aldığı kitap bugünden itibaren; Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Avustralya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Kore ve Tayvan ülkelerindeki Apple Store'lardan satın alınabiliyor.

1479218113_designed-by-apple-in-california-11.jpg

Yaklaşık 1.000 TL değerinde olacak olan Apple tasarım kitabının ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.