Güncel

Apple'ın CEO'su Türkiye'yi ziyarete geliyor!

Dünyanın en değerli şirketinin CEO'su İstanbul'a gelecek!


Dünyanın en değerli markası Apple'ın CEO'su Steve Jobs bildiğiniz üzere 2011 yılında 56 yaşında hayata veda etmişti. Jobs hayatını kaybettikten sonra şirketin CEO'luk görevini yakın arkadaşı Tim Cook devraldı. Cook, Apple'a Jobs'ın yaşattığı altın dönemi tekrar yaşatamasa da Apple yine dünya sıralamasında oldukça iyi bir konumda.

Jobs'tan sonraki ilk CEO Cook, 2014'ün Şubat 4'ünde Türkiye'yi ziyarete gelecek. Bu ziyaretin sebebi ise; dünya genelinde 14 ülkeden 400'den fazla mağazayla verilen Apple Store'un Türkiye'ye ilk şubesinin açılışı olacak. Apple'ın dünya genelinde sadece 2 mağazada uyguladığı cam tasarımın kullanıldığı Türkiye Apple Store, İstanbu Zincirlikuyu Zorlu Center AVM'de ilk müşterileriyle buluşacak.

1387536084_tim-cook-ipad-mini.jpg

ABD'den gelecek Apple Ceo'su Tim Cook'un bizzatihi katılacağı açılışa başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ının da katılacağı tahmin ediliyor. Başbakanımızın katılacağı açılış merasiminden sonra Apple CEO'su ile birlikte Türkiye'nin tüm dünyada öncülük ettiği Fatih Projesi hakkında konuşulacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.