Güncel

Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoin!

Bu yazımızda Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoini sizler için listeledik!

Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoin!

Kripto ticaret platformu FTX'in çöküşünün neden olduğu kripto para piyasasındaki son düşüşe rağmen, altcoinler, en düşük piyasa değerine sahip olanlar arasında bulunan bazı değerli taşlarla Aralık 2022'de hala göz kulak olmaya değer.

Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoin!

Bu nedenle yatırımcıların izleme listelerinde tutması gereken düşük bir sermaye ile piyasadaki en umut verici kripto para birimlerinden beşini seçtik.

Dokuma (AR)

318,4 milyon dolarlık piyasa değerine sahip Arweave ( AR ), yaratıcıların dijital koleksiyonlarını arşivlemek için Kasım ayı başlarında Instagram ile entegre olan değişmez, merkezi olmayan bir cihaz ağında belgelerin ve uygulamaların kalıcı olarak depolanmasını kolaylaştıran bir kripto para depolama projesidir.

Şu anda 9,54 $ fiyatla el değiştiren Arweave, önceki haftaya göre %3,48'in yanı sıra günde %2,70'lik bir artış kaydediyor ve yakın zamanda bir kripto eğitim platformunu finanse eden platformun önünde daha fazla kazanç olabilir.

Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoin! - Resim : 1

Arweave 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

MultiversX/Elrond (EGLD)

Daha önce Elrond olarak bilinen MultiversX ( EGLD ), metaverse geliştirmeye ve üç yeni ilgili araca (xFabric, xPortal ve xWorlds) yönelik değişen odağını işaretlemek için Kasım ayı başlarında yeniden markalaşan bir akıllı sözleşme yürütme platformu ve blockchain ağıdır.

Basın zamanında EGLD, 24 saatte %1,85 ve önceki yedi güne göre %4,49 artışla 43,82 $'dan işlem görüyordu ve piyasa değeri şu anda 1,04 milyar $'ı buluyor. Daha önce Elrond topluluğu yeniden markalaşmaya ısınırsa daha fazla ilgi beklenebilir.

Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoin! - Resim : 2

MultiversX 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SabitX (IMX)

Ethereum ( ETH ) blok zincirinin üzerine inşa edilen ImmutableX ( IMX ), 325,24 ABD doları piyasa değerine sahip, değiştirilemez token ( NFT ) projelerinin ve merkezi olmayan uygulamaların (dApps) gazsız oluşturulması için bir katman 2 ölçeklendirme çözümüdür.

Birkaç hafta önce ilk NFT pazarı olmak için GameStop (NYSE: GME ) ile ortaklık yaptıktan sonra, ImmutableX'in IMX belirtecinin şu anki fiyatı günlük %2,91'lik bir büyüme ve haftalık %8,36'lık bir kazanç göstererek 0,4726 $ seviyesinde bulunuyor.

Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoin! - Resim : 3

ImmutableX 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kabuk Ağı (CRU)

Başka bir merkezi olmayan depolama projesi olan Crust Network ( CRU ), kısa süre önce Polkadot ( DOT ) üzerine kurulu Web3 Economy of Things (EoT) ağı Peaq ile güçlerini birleştirerek dApp'leri barındırmasına ve Crust'ın veri depolama pazarından faydalanmasına izin verdi.

Mevcut durumda, CRU'nun piyasa değeri 5,6 milyon $'da duruyor ve son 24 saatte %4,67 ve bir haftada %6,36 artışla 0,6103 $'dan el değiştiriyor.

Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoin! - Resim : 4

Crust Network 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ay Işını (GLMR)

Geliştiricilerin Polkadot blok zincirinde DApp'ler oluşturmasına olanak tanıyan bir akıllı sözleşme platformu olan Moonbeam ( GLMR ), Acala, KILT Protocol, Astar, Subscan, Phala ve Interlay ile birlikte Polkadot ekosisteminin kurucu organlarından biridir.

Yayınlandığı sırada Moonbeam'in fiyatı 0,3715 dolardı, bu da bir önceki haftaya göre %3,34 ve bir önceki haftaya göre %6,91 arttığı anlamına gelirken, yakın zamanda umut vaat eden birkaç entegrasyon açıkladıktan sonra piyasa değeri şu anda 170,71 milyon doları buluyor.

Aralık 2022'de izlenecek en iyi 5 düşük sermayeli altcoin! - Resim : 5

Moonbeam 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Şu anda sağlam paralar hakkında daha fazla bilgi edinmek için 'Şimdi Satın Alınacak En İyi Kripto' kılavuzumuzu okuduğunuzdan emin olun.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.