Güncel

ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazananı belli oldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine ArmorTR televizyon ekran koruyucusu hediye ettik. İşte detaylar!

ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazananı belli oldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz haftalar başlatmıştık. Düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet ArmorTR televizyon ekran koruyucusu veriyorduk.

ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazananı belli oldu!

Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden  ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazandı. Gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise Instagram'dan ''fryatbbn''  oldu. Kendisini tebrik ediyor ve en yakın zamanda iletişime geçeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Kazanana ek olarak bir yedek talihli de ödülü almaya hak kazanmıştır. Asil kazanana ulaşılamama durumunda ödül yedek kazanana verilecektir. 

Asil Kazanan: fryatbbn

Yedek Kazanan: waljan83

Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Yorumlar
yakup
diğer tv markalarında bu özelliği yapması gerekir tvlerde yenilik ve özellik şart
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.