Güncel

As Bayrakları! THY reklamında Hollywood yıldızı oynadı

THY'nin Morgan Freeman'lı yeni reklam filmi Pangea sosyal medyada gündem oldu. Reklam Amerikan Futbol Ligi Super Bowl finalinde yayınlanacak. İşte detaylar.

As Bayrakları! THY reklamında Hollywood yıldızı oynadı

Oscarlı oyuncu Morgan Freeman, Türk Hava Yolları'nın  reklam yüzü oldu. Beş yıl önce de THY için reklam filminde yer alan Morgan bir kez daha uçuş şirketinin reklam yüzü olarak karşımıza çıktı.

Freeman'ın rol aldığı yeni reklam filmi ilk kez, Amerikan Futbol Ligi'nin şampiyonluk mücadelesi 'Super Bowl'da izleyiciyle buluşacak. Söz konusu Super Bowl 13 Şubat'ta başlayacak.

As Bayrakları! THY reklamında Hollywood yıldızı oynadı

Hollywood'un en ünlü oyuncularından Morgan Freeman beş yıl aradan sonra tekrar Türk hava Yolları'nın reklam yüzü oldu.  Morgan Freeman’ın başrolünde olduğu reklam filmi, Türkiye’nin kıtaları birbirine bağlayan konumuna vurgu yapıyor.  Reklam filmi Amerikalı spor severlerle çok yakında buluşacak.

Altı senedir Super Bowl’da THY reklamlarıyla karşımıza çıkıyor. Türk Hava Yolları daha önce de 2016 yılında ünlü oyuncu Ben Affleck’in başrolde olduğu “Batman Superman’e Karşı” filminin sponsoru olmuştu. Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Morgan Freeman'ın da reklamlarda oynaması THY'nin başarısını ve global anlamda etkisini gözler önüne seriyor. 2017 yılında Morgan Freeman ile çektiği reklam filmleriyle Super Bowl reklam kuşaklarında yer alan THY tekrar Freeman ile bir reklam filmine imza attı.

Morgan Freeman en çok Esaretin Bedeli filmi ile tanınıyor. Ünlü oyuncu 2005 yılında Milyonluk Bebek filmiyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'nü kazanmıştı.

Yorumlar
Gereksiz Bilgi
Bayrakları mı asalım? Neden? Tek derdimiz buydu sağolsun thy gerçekleştirdi.komiksiniz…
Cevapla
Çağrı
As bayrakları? Bu aşşağılık kompleksi neden?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.