Güncel

NFT'ler yükselişte! Kripto paralar tahtından olabilir

NFT'ler son zamanlarda ciddi bir yükseliş gösterdi. Hal böyle olunca da kripto para yatırımcılarından tutun herkes NFT'lere yönelmeye başladı.

NFT'ler yükselişte! Kripto paralar tahtından olabilir

Galaxy Digital'in kurucusu ve CEO'su Mike Novogratz,  NFT sektörünü her fırsatta savunuyor. Mike, NFT'nin 2022'de tartışmasız lider olacağına dair güçlü bir inanca sahip. Novogratz bu ayın başlarında NFT'lerin ve Web 3.0'ın odak noktası olacağını belirtti. Kendisi aynı zamanda, net değerinin yüzde 85'ini sektöre yatırmış olan büyük bir kripto para birimi savunucusu.

2021'in ortalarından bu yana, NFT'ler ve Metaverse konsepti bir bütün olarak İnterneti fırtına gibi silip süpürdü. Teknoloji meraklılarından tutun genel kamuoyuna kadar geniş çapta herkes bu konuda artık fikir sahibi.

NFT'ler yükselişte! Kripto paralar tahtından olabilir

nft

NFT'ler kirpto paralara kıyasla daha yeni olsa da en az coinler kadar popülerlik elde etti. Hal böyle olunca da ünlüler ve kamuya mal olmuş kişiler, kendi NFT koleksiyonlarını bile başlattı. Futbol takımlarından tutun şarkıcılara kadar herkes NFT sahibi olmaya başladı. Bunlara ek olarak teknoloji devleri de NFT operasyonlarına giriş yapmaya başladı. 

The Block'un istatistiklerine göre, Ocak ayında NFT işlem hacminde altı milyar doları aşan bir artış oldu. Hal böyle olunca da bazı analistler NFT'nin geleceğinin kripto paradan daha parlak olduğuna inanmaya başladı. Web3 kavramı ve NFT'nin 2022 ve devamında daha popüler olacağı yönünde fikirler artmaya başlıyor desek yanlış olmaz.

Yorumlar
Mustafa
Anlat anlat heyecanlı oluyor.
Cevapla
Ajzp arzu
ZoezkHcdzj Daogtc Dra kod el-hudri
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.