Güncel

Assassin’s Creed filmi için Türkiye vizyon tarihi netleşti!

Daha önce yaşamadığınız bir film deneyimine hazır mısınız?


Tüm zamanların en iyi oyun serilerinden olan  Assassin’s Creed'in, geçtiğimiz aylarda yeni bir yapım ile birlikte beyaz perdeye geleceği iddia ediliyor, bu yöndeki haberler günden güne artıyordu. Filme dair ilk net tarih ve detaylar nihayet belirdi.

Oyun severlerin hayal dünyasını 6 kere süslemeyi başaran bu yapım, beyaz perdeye gelerek sinema severlerin de kalbini fethetmeyi planlıyor. Ubisoft tarafından üstlenilen bu proje, yeni bir film şirketinin kurulmasıyla birlikte start aldı. Filmin oyuncuları hakkında gelen ilk detay ise Michael Fassbender'in başrolde kesin olarak oynacağı oldu. 

1385547611_fassbender-assassins-creed.jpg

Filmin yapımcısı olan Fox ise filmin vizyon tarihini 7 Ağustos 2015 olarak açıkladı. Peki ülkemizde bu tarih farklılaşacak mı yoksa film eş zamanlı olarak mı gösterime girecek? Fox'un ülkemizdeki temsilcisi Tiglon merakla beklenen bu soruya çok geçmeden hemen cevap verdi. Film başta Türkiye olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde Amerika ile eş zamanlı olarak vizyona gireceğini duyurdu.

1385547989_prince-of-persia.jpg

"X-Men First Class filminden tanıdığımız Michael Fassbender'in film için uygun bir karakter olduğunu düşünüyoruz fakat Prince of Persia (Pers Prensi) filmiyle nam yapmış Jake Gyllenhaal'in de çok rahatlıkla altından kalkabileceği sorunsuz uyumsama yapabilecek bir isim olduğunu belirtmek isteriz. Zira Pers Prensi filminde performans ve oyunculuk kalitesini gözler önüne sermiş bir oyuncu olarak." (Editör yorumudur, eleştirebilirsiniz.)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.