Güncel

AVAX yatırımcıları bu tarihe dikkat edin! Alım fırsatı mı?

%83 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 30 Nisan 2022 için AVAX fiyatını tahmin ediyor!

AVAX yatırımcıları bu tarihe dikkat edin! Alım fırsatı mı?

Geçen hafta boyunca oldukça fazla iniş ve çıkış olmasına rağmen, Avalanche (AVAX) geçtiğimiz ay çoğunlukla yeşilde işlem gördü. Bu hareketlere dayanarak, kripto topluluğu fiyatının aşağı yönlü bir dönüş yapacağını öngördü.

AVAX yatırımcıları bu tarihe dikkat edin! Alım fırsatı mı?

Spesifik olarak, CoinMarketCap'teki topluluk, %83'lük bir tarihsel doğruluk oranı ve 3.960 oy ile bu dijital para biriminin Nisan 2022'nin sonuna kadar ortalama 89.98 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Tahmini fiyat, merkezi olmayan finans (DeFi) varlığının mevcut değeri olan 95,39 $'dan -5,41$'lık (-5,67$) bir artışa işaret ediyor.

AVAX Nisan fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, Mayıs ayı sonu için 1,618 topluluk üyesinin oyları, Nisan ayına göre biraz daha yüksek bir hedef belirledi. Kripto paranın 31 Mayıs'ta 90,66$'dan işlem göreceğini tahmin ediyor. Bu, mevcut fiyat üzerinden 4,73$'lık (-4,96$) bir değer.

Önceki altı ay boyunca yapılan tahminlerin performansına dayanarak, kripto topluluğu tarihsel olarak AVAX fiyatını %83,28 doğruluk oranıyla öngörmüştür.

AVAX fiyat tahmini tarihsel doğruluk. Kaynak: CoinMarketCap

AVAX fiyat analizi

Avalanche'in fiyatının, başarılı bir şekilde ilerlemeye ve 100 $ seviyesinin üzerinde kalmaya çalıştığı için Ocak ayının sonundan bu yana istikrarlı bir şekilde toparlandığını belirtmekte fayda var. Basın zamanında, AVAX 95.39 dolardan işlem görüyordu, bu da 24 saat öncesine göre %0.93 düşüş ve önceki haftaya göre %1.98 kazanç gösteriyor.

AVAX yedi günlük fiyat. Kaynak: CoinMarketCap

AVAX, CoinMarketCap verilerine göre bu token için 25.62 milyar dolar olan piyasa değerine göre onuncu en büyük kripto para birimidir.

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.