Güncel

Avea 'Kantin' tarifesi ile 1 TL'ye 2000 dk konuşturacak!

Gençlere özgü tarifilerle gündemde kalan Avea, yeni Kantin tarifesi ile birlikte birbirinden değerli fırsatlarla geliyor!


Avea, gençlere özel bir projeye daha imza attı. Avea, gençleri şimdi de Kantin'de buluşturuyor. Avea'lı Kantin'e geçen gençler, hem doyasıya konuşma fırsatı hem de hediye kazanma fırsatı yakalıyor.

Avea'nın Türkiye'de bir ilke imza atan Kantin uygulaması ile 1 TL'ye Kantin'dekilerle 2.000 dakika konuşma şansı veriyor. Ayrıca her yöne 300 dakika konuşma, her yöne 3.000 SMS ile 1 GB internet paketlerinin her biri Kantin'de sadece 9 TL'ye sunuluyor. Avea'nın gençlere özel kampanyasından yararlanabilmek için ise Facebook.com/Avea sayfasından Kantin'e katılmak yetiyor.

1337506342_avea-kantin.jpgÜstelik Kantin'e gelen ilk 500.000 genci de bir sürpriz bekliyor. Avea'nın https://apps.facebook.com/avea-kantin/ sayfasından uygulamaya giren gençler, SIFRE yazıp 4362'ye göndererek aldığı hattına özel şifreyi ve cep telefonu numaralarını girerek Kantin'e kayıt olduklarında Kantin'deki diğer gençlerle konuşabilecekelri 2000 dakika kazanıyorlar. Gençler hangi Facebook arkadaşlarının Kantin'de olduğunu Kantin uygulamasından görebiliyor ve o arkadaşlarıyla anında bedava konuşmaya başlıyor.

12-25 yaş arasında gençlere telefonla konuşmanın sınırlarını artıran Kantin uygulaması Avealı olmanın ayrıcalıklarını hediyelerle de yaşama şansı buluyor. Avea Kantin'e 10 arkadaşını getiren ilk 50 kişi, teknoloji harikası Samsung Galaxy Mini'yi hediye olarak kazanıyor.
Yorumlar
Misafir
ilginç
Cevapla
Misafir
ılgınc
Cevapla
Misafir
1 tl ye nasıl 2000 dakika yapılır ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.