Güncel

En güzel fotoğrafı çeken 'tablet' kazanıyor!

Mobee düzenlediği fotoğraf yarışması çerçevesinde en güzel fotoğrafı çekene tablet hediye ediyor!


Eğlenirken düşünmek, düşünürken öğrenmek, öğrenirken paylaşmak, paylaşırken de kazanmak… Son teknolojiyi gençlerle buluşturan Mobee, onların yaratıcılıklarını sergilemeleri amacıyla yarışmalar düzenliyor. Özellikle hobi olarak fotoğrafla uğraşan gençleri, yeteneklerini geliştirmeye teşvik etmek hedefiyle de “Fotoğraf Yarışması” düzenliyor. Mobee, fotoğraflardaki “mesajı” paylaşmayı amaçlıyor. Çünkü, güzel bir manzara fotoğrafı da olsa her fotoğrafın bir mesajı olabilir… Teması şehir ve doğada insan olarak belirlenen, facebook sayfası üzerinden yürütülecek yarışmaya katılanlar “Mobee Tablet” kazanma şansını da yakalayacak.

Yarışmaya katılmak isteyen genç yeteneklerin çalışmalarını Mobee’nin Facebook sayfasında paylaşması ve diğer üyelerin beğenisine sunması gerekiyor.

1337505650_20120517162753.jpg

15 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek yarışmada; üyelerin beğenileri ile ilk 5 çalışma belirlenecek. Bu beş çalışma, ünlü isimlerin de bulunacağı jüri tarafından 10-25 Haziran tarihleri arasında değerlendirilecek. Bu değerlendirme sonucunda dereceye girenler 30 Haziran tarihinde açıklanarak ödüllendirilecek.

Yarışmada birinciye Mobee Nett 10” K1500; ikinciye Mobee Nett 7” T1200 ve üçüncüye de Mobee Nett 7” S800 hediye edilecek.

Mobee üyelerini, katılımcıların Facebook sayfasının duvarında paylaştığı fotoğraflar arasından favorisi olanı beğenmeye davet ediyor…

Yarışmaya katılacakların kimlik fotokopileri, fotoğrafları ve Facebook isimlerini göndermeleri yeterli oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.