Güncel

Avengers 4'te sürpriz bir karakter geri dönebilir!

Ortaya çıkan son bilgilere göre Age of Ultron'dan tanıdığımız Quicksilver, Avengers 4'te geri gelebilir.

Avengers 4'te sürpriz bir karakter geri dönebilir!

Hatırlarsanız Age of Ultron'da Hawkeye'ı kurtarmak için kendisini feda eden Quicksilver, eminim birçok insanın gönlünde taht kurmuştur.  Ortaya çıkan son bilgilere göre Quicksilver, Avengers 4'te karşımıza tekrardan çıkabilir.

Avengers: Infinity War'ın sürpriz sonundan sonra gözler tabi ki Avengers 4'e çevrilmiş durumda. Bu konuda birçok teori de ortaya atılıyor. Haberimize devam etmeden önce spoiler içerdiğini belirtmek isterim. Sonra uyarmadı demeyiniz.

Avengers: Infinity War'ın sonundan sonra ortaya çıkan en önemli teorilerden biri kahramanlarımızın zamanda yapacakları yolculuk oldu. Filmin çekimlerine ait görsellerden ortaya çıkan bu teori sonucunda gelecek yapım ile ilgili oldukça önemli bir detay daha ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bilgilere göre Quicksilver'ı canlandıran Aaron Taylor Johnson daha önce filmin setinde görülmüş.. Üstelik bu sahneler birçok insan tarafından da izlenmiş. Ek olarak Civil War filminden tanıdığımız Crossbones karakterini de canlandıran Frank Grillo'nun da Avengers 4 setinde gözüktüğü belirtiliyor. 

Gelecek filmde karşımıza nasıl çıkarlar bilmiyoruz ancak bu durum zamanda yolculuğa bağlanacak gibi duruyor. Filme dahil olurlar mı yoksa geçmişe dönük bazı ek sahneler mi görürüz bilmiyoruz ancak bizi şimdiden heyecanlandırmaya yetti kesinlikle. 

Yeni Avengers filmi, 5 Mayıs 2019'da bizlerle olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.