Güncel
Avengers: Infinity War cephesinde yeni gelişmeler!

Avengers: Infinity War cephesinde yeni gelişmeler!

Avengers: Infinity War, bazı ülkelerde 25 Nisan 2018 itibariyle gösterime girdi. Şimdiye kadar edinilen başarılar olağandışı.


Marvel'ın Avengers: Infinity War filmi yarın bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Öncelikle ön bilet satışlarından bahsedecek olursak. Yapım, ön bilet satışları açısından Black Panther'i üçe, Captain America: Civil War'u yediye, Avengers: Age of Ultron'u ise on bire katlamış durumda.

Öncelikle şunu ifade etmek gerekiyor, Rotten Tomatoes kendi puanlamasını yapan bir platform değil. Aksine saygın mecralardaki eleştirmenlerin yorumlarını derliyor. Verdikleri puanların ortalamasını alarak genel bir sonuca ulaşmayı amaçlıyor. Böyle olunca genelde olumsuz eleştiri alan bir filmin puanı da düşük oluyor. İşte bu noktada Avengers Infinity War şanslı.

Kısacası Avengers: Infinity War, şimdiden son Star Wars filmi Last Jedi'ı kolayca geride bırakacak gibi. Infinity War'un Star Wars: Force Awakens'ı da geride bırakıp 2 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde etmesi de çok yüksek olasılık. 

Filmin ilk dakikalarında bile bolca sürpriz var!

Elbette bilgi verip, seyir keyfinizi zedelemek niyetinde değiliz. Ancak filmin ilk 15 dakikasında bile bolca sürpriz yaşanacak. Thanos gerçekten amacına ulaşabilecek mi? Kimler bu savaş içerisinde yenik düşecek? 

Yapımın kadrosunda; Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Danai Gurira, Letitia Wright, Dave Bautista, Zoe Saldana, Josh Brolin ve Chris Pratt gibi bol ödüllü yıldızlar bulunuyor.

Avengers Infinity War, 27 Nisan'da sinemalarda.

  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.