Güncel

Avengers: Infinity War Lego dünyasına uyarlandı!

Huxley Berg Studios, Avenger: Infinity War'un ünlü Wakanda savaşını Lego dünyasına taşıdı.


Marvel, sinematik evreni genişledikçe popülerliğini ve izlenme sayısını da artırmaya devam ediyor. Marvel evreninin belki de en çok sevilen ve merakla beklenen filmlerinden Avengers'in son filmi Infinity War ise başarısını ortaya koyarak  dünyanın en çok izlenen filmleri sıralamasında 4. sıraya yükselmeyi başardı.

Aslında henüz film çıkmadan önce gişe rekorları kıracağı ve büyük hasılat getirileceği tahmin edilse de, kısa sürede oldukça yüksek izlenme rakamları alması, Infinity War için beklentinin de üzerinde bir başarı oldu.

Dünya genelinde ilk onda 4 Marvel filmi var ve bu filmlerden üçü Avengers filmleri. Kimi Marvel hayranları bu aralıksız gelen filmlerden ve çizgi romanların sinemaya yansıtılış biçiminden şikayetçi olsa da, Marvel beklediği ilgiyi görmeye devam ediyor diyebiliriz. Özellikle elde ettiği hasılatlara bakacak olursak.

Avenger: Infinity War'u izleyenler aşağıdaki sahneyi hatırlayacaklardır. Bilindiği üzere Thor'un Wakanda'ya gelmesinden hemen sonra Thanos'un ordusu tarafından basılmıştı. Huxley Berg Studios, bu sahneyi Lego figürleri ile yeniden spot motion olarak hazırlamış.

Sinema evreni ile sınırlı kalmayan Avengers, şimdide Lego dünyasına atılmış gibi duruyor. Yayınlanan videoya yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.