Güncel

Monster Hunter filminden sıcak bilgiler geldi!

Paul W.S. Anderson'un yöneteceği Monster Hunter filmi, Eylül ayında 60 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilmeye başlanacak.


PlayStation ve Xbox konsollarına geçtiğimiz Ocak ayında çıkışını gerçekleştiren Monster Hunter oyunu, dünya çapında elde ettiği başarı ve kitlesi ile birçok eleştirmenden geçer not almayı başaran yapımlar arasında. Ancak anlaşılan Capcom, bu markanın potansiyelini görmüş olacak ki sadece işi konsollarla bırakmak istemiyor. 

Capcom'un kasasını da doldurmayı başaran Monster Hunter'ın popülerliğinden sonuna kadar yararlanmak isteyen firmanın, Monster Hunter filmi için düğmeye bastığı da geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık. Resident Evil film uyarlamalarının yönetmeni Paul W.S. Anderson'in yöneteciği Monster Hunter filminden yeni bilgiler geldi.

Millia Jovovich'in başrol olacağı ve Paul W.S. Anderson'un yöneteceği Monster Hunter filmi, Eylül ayında ve 60 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilmeye başlanacak. Monster Hunter'ın çekimlerinin Güney Afrika, Cape Town'da yapılacağı görsel efektlerinin Resident Evil serisinde de çalışmış olan Mr X tarafından yapılacağı gelen yeni bilgiler arasında. Bütçesinin çokta az olmadığını düşündüğümüz film, bakalım bekleyenlerine istediği kalitede bir seyir sunabilecek mi? 

Umarız markayı Resident Evil'da yaptıkları gibi sakız haline getirmezler diyerekten  mısırlarımızı hazırlamaya koyuluyoruz. Siz Monster Hunter filmi için heyecanlı mısınız peki? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.