Güncel

BİM fareli cips için açıklama yaptı

Son birkaç gündür sosyal medyada içerisinden fare çıkan BİM cipsi konuşuluyordu. Sonunda BİM’den konu ile ilgili açıklama geldi. İşte detaylar.

BİM fareli cips için açıklama yaptı

Bilindiği üzere son birkaç gündür sosyal medyanın gündeminde içerisinden fare çıkan BİM cipsi bulunuyor. Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan BİM’in ürün yelpazesi herkesin malumu. Genele baktığımızda BİM pek çok ürünü kendi markası ile uygun fiyata satışa sunan bir mağaza.

BİM’in kendi ürün yelpazesindeki önemli ürünlerden birisi de cips. Geçtiğimiz gün bir grup genç BİM’den aldıkları bu cips paketinin içerisinden fare çıktığını iddia etmişti. Konunun sosyal medya gündemine oturmasından sonra merakla beklenen açıklama geldi.

BİM fareli cips için açıklama yaptı

"Kamuoyunun Dikkatine

Sosyal medyada ve bazı online haber sitelerinde BİM'in özel markalı cipsinin içinden yabancı cisim çıktığına dair paylaşımlar yapılmaktadır.

Mevcut üretim sürecinde böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün değildir. Türkiye'de her gün milyonlarca tüketicinin alışveriş yaptığı BİM mağazalarında satışa sunulan bütün ürünler titizlikle kontrol edilmekte ve hiçbir şekilde tüketicinin kandırılmasına veya sağlığının riske atılmasına izin verilmemektedir.

Özel markalı ürünlerimizin üretimini yapan tüm tedarikçilerimiz ve üretim aşamaları kalite kontrol ekiplerimizin yönetiminde, yetkili bağımsız denetim kurumları tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. BİM hiçbir zaman müşterilerine sorunlu bir ürün satmamıştır, bundan sonra da satmayacaktır.

Değerli kamuoyunun bilgisine sunarız. BİM Birleşik Mağazalar AŞ"

Yorumlar
Bu oyunlara dikkat .
Videosu var mı kardeşim paket açılırken.Yoksa geçin.İkitdara laf etti diye bir mağazaya iftira atılmaz.Zengine bir şey olamz ama binlerce çalışan aç kalır batarsa . İktidar trollerinin işi olabilir.
Cevapla
Mediha
İçinden fare çıkacağını nerden bilip video çekeceklerdi ki benim aldığım kaşardan da kıl çıktı olduğu gibi iade ettim
Mustafa
Hangi ülkede yaşıyoruz
Cevapla
Ebruhi
Yalan kendi çalışanına zulm eden herkes işine baksın diyen de boş konuşmasın bildiğin çıkmış
Cevapla
Necmettin
Bim adamdır gerisi yalandır Herkese işine baksın bu doğru değildir garamaj bile eksik yapmıyorlar
Cevapla
Hacker baba YT
Nasıl
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.