BİM'de reeder M7S tablet fırsatı

Perakende zinciri BİM, 18 Ocak 2019 tarihinden itibaren reeder M7S tablet satmaya başlıyor. Tabletin fiyatı ve detayları haberimizde.

BİM'de reeder M7S tablet fırsatı

BİM, A101 ve Şok gibi market zincirlerinin aynı zamanda elektronik ürünler sattığı artık bilinen bir gerçek. Özellikle uygun fiyatlı ürünlerle karşımıza çıkan bu zincirlerden BİM, şimdi de reeder M7S tablet satmaya hazırlanıyor.

BİM'de reeder M7S tablet fırsatı

Firmanın aktüel ürün listesi kataloğunda yer alan bilgiye göre 18 Ocak 2019 tarihinden itibaren Türkiye çapındaki seçilen BİM mağazalarında reeder M7S tablet bilgisayar satılacak. Bu bilgisayarın özelliklerine bakacak olursak 7 inç ekran, 1.2 GHz işlemci, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı, 2000 mAh pil, 2 Megapiksel ön, 0.3 Megapiksel arka kamera ve SIM kart desteği özelliği yer alıyor. Tabletin Android 7.0 işletim sistemli ile geldiğini de belirtelim. Tablet bilgisayarın BİM satış fiyatı ise 299 TL olarak açıklandı. Tableti Bonus, Maximum ve World kredi kartları ile peşin fiyatına 6 taksitle satın alabiliyorsunuz.

BİM'de reeder M7S tablet fırsatı - Resim : 1

Fiyatı uygun mu?

Fiyatına göre özellikleri iyi olan tablet bilgisayarla ilgili Google üzerinde yaptığımız küçük bir aramada çok daha uygun fiyat seçenekleri bulduk. Örneğin reeder M7S'i N11.com üzerinden 263 TL fiyat etiketi ile satın alabiliyorsunuz. Yani BİM'in bu tablet için istediği fiyat biraz yüksek kalıyor. Piyasada farklı satış kanallarında bu tableti daha uygun fiyatla alabilirsiniz.