Güncel

Binance ve diğer bazı borsalar Terra'nın kurtarma planını destekleyecek!

Huobi, LUNA 2.0'ı listeleyeceğini onayladı; Binance, Terra'nın kurtarma planını destekleyecek!

Binance ve diğer bazı borsalar Terra'nın kurtarma planını destekleyecek!

Kripto para borsası Huobi, TerraUSD ve token Terra'nın ( LUNA ) çöküşünün ardından Terraform Labs'ın kurtarma planını desteklemek için yayına girdiğinde LUNA 2.0'ı listeleyeceğini duyurdu. Binance'de aynı şekilde Terra'nın kurtarma planını destekleyeceğini duyurdu!

Binance, Terra'nın kurtarma planını destekleyecek!

Huobi, Terra'nın kurtarma planını destekleme planı geçtiğimiz günlerde, bir Twitter gönderisi aracılığıyla duyurdu ve halihazırda Terra ağını canlandırmayı taahhüt eden diğer kripto borsalarına katıldı.

27 Mayıs'ta yayına giren LUNA 2.0, Terraform Labs'ın kurucusu Do Kwon'un mevcut Terra ağının yerini alacak yeni bir zincir görme  önerisini açıklamasının ardından Luna'nın yeniden doğuşu olarak adlandırıldı.

LUNA 2.0'ın kullanıma sunulması, Luna'nın mevcut sürümünün yerini alacak. Sonuç olarak, dolar kurunu kaybettikten sonra çöküşü ateşleyen UST stablecoin ile bağlarını koparacak.

Kwon'un LUNA 2.0'ı listeleme yalvarması

Bildirildiği üzere Kwon, önde gelen kripto para borsalarından LUNA 2.0'ı yayına girdikten sonra yeniden listelemelerini talep etmişti. Düşüşün ardından Binance ve Coinbase gibi borsalar Terra paralarını listeden çıkarmaya karar verdi. 

Ancak Binance, LUNA 2.0 aracılığıyla canlanmayı destekleme taahhüdünü de ifade etti. 25 Mayıs'taki bir Twitter gönderisiyle platform, Kwon'un önerisi onaylandıktan sonra Terra ile bir çalışma ilişkisi kurduğunu  da doğruladı.

LUNA 2.0, bir airdrop yoluyla piyasaya sürülecek ve Terra, arzın 1 milyar ile sınırlandırıldığını belirtti. Airdrop tahsisi, saldırı öncesi Luna sahipleri, saldırı sonrası Luna sahipleri, saldırı öncesi Aust sahipleri, saldırı sonrası UST sahipleri ve topluluk havuzu olarak bölümlere ayrılmıştır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.