Güncel

Bir kripto para borsası daha para çekme işlemlerini askıya aldı!

Dev kripto para borsası platformu, Crypto.com, bazı kullanıcıların hesaplarında şüpheli hareket bildirmelerinin ardından para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldı!

Bir kripto para borsası daha para çekme işlemlerini askıya aldı!

2021 itibariyle 14 milyondan fazla kullanıcısı bulunan, Singapur merkezli kripto para platformu Crypto.com, bazı kullanıcıların hesaplarında şüpheli hareket bildirmelerinin ardından para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldığını Twitter üzerinden duyurdu!

Bir kripto para borsası daha para çekme işlemlerini askıya aldı!

Singapur merkezli kripto para platformu Crypto.com, müşterilerini etkileyen şüpheli faaliyetleri gerekçe göstererek para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldığını duyurdu.

Platform, Twitter'da az sayıda kullanıcının hesaplarıyla ilgili endişelerini dile getirdiğini belirten bir gelişme yaşandığını Twitter üzerinden ''Hesaplarında şüpheli etkinlik bildiren az sayıda kullanıcımız var. Ekibimiz araştırma yaptığı için para çekme işlemlerini kısa süre içinde duraklatacağız. Tüm fonlar güvende.'' açıklamasının yer aldığı bir paylaşım ile duyurdu.

 

Sonuç olarak, birkaç kullanıcı yetkisiz para çekme işlemleriyle kripto para varlıklarını kaybettiklerini iddia etti. Yatırımcılardan Ben Baller; ''Arkadaşlara saatler önce hesabımın bir anda 4.28ETH çalındığını bildirmiştim ve ayrıca 2FA'yı nasıl geçtiklerini merak ediyorum.'' paylaşımında bulundu. Diğer yatırımcılardan da farklı sosyal medya mecralarında benzer şekilde paylaşımlar yapıldığı görüldü.

 

Platformun şu anda 2021 itibariyle 14 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Böyle büyük bir kripto para platformunun bu şekilde âni kararlar vermesini doğru buluyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Resul
Kesinlikle doğru bir karar, varsa bir açıkları araştırıp sorunu gidermek icin . Alinan karar yetinde bir karardır. Eğer kötü niyetli bir kaç kendini bilmezler, yalandan bu tür yalan haberi yaymislarsa, tüm varliklarina el koyulup pisman edilmelidir. Niceleri var hesap bilgilerini kasıtlı olarak x yerlere vetip, suçu , suçu ol mayanlara atip alçaklık yapıyorlar. Ama borsaninda suçu varsa. Derhal mükâfat verip mağdur u desteklemi.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.