Güncel

BiTaksi "Aranmak İstemiyorum" Servisi Hizmete Girdi

Akıllı telefon uygulaması BiTaksi’nin yeni güncellemesi, telefon numaraları gözükmeden sistem içi mesajlaşmaya olanak sağlıyor.

BiTaksi "Aranmak İstemiyorum" Servisi Hizmete Girdi

BiTaksi kullanıcısı “Bilgilerim” ekranı altında yer alan "Aranmak İstemiyorum" seçeneğini işaretliyor, sürücü telefonunda yolcuyu arama butonu yerine mesajlaşma butonu çıkıyor. Yolcu uygulaması tarafında ise her koşulda hem arama hem de mesajlaşma seçeneği çıkıyor. Böylece dileyen müşteri isterse sürücüyü arayabiliyor. Güncellemede ayrıca, yolcular ve şoförlerin hızlı mesajlaşabilmesi için hazır mesaj menüsü de bulunuyor.

1425648371_aranmakistemiyorum.jpg

Facebook ile kolay bağlan

Ayrıca yeni güncellemede, Facebook ile Üye Ol seçeneği ile BiTaksi hesabının Facebook hesabına bağlanmasını ve bilgilerin otomatik doldurulmasına olanak sağlıyor. Kullanıcı Facebook ile üye değil ise Bilgilerim ekranından “Facebook Hesabımı Bağla” dedikten sonra Giriş Yap ekranında Facebook ile Giriş Yap ile hesaba giriş yapılabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.