Güncel

Bitcoin 9 ayın en büyük haftalık kazancı için yolda!

Bitcoin, 8 Temmuz'un erken işlem saatlerinde kısa bir süre aştığı 22.000 $ seviyesine doğru ilerleme kaydediyor. Amiral gemisi dijital varlık, 9 ayın en büyük haftalık kazancı için yolda!

Bitcoin 9 ayın en büyük haftalık kazancı için yolda!

Bitcoin ( BTC ), bir haftadan uzun bir süredir ilk kez 21.000 $ eşiğini aştı ve şimdi, 8 Temmuz'un erken işlem saatlerinde kısa bir süre aştığı 22.000 $ seviyesine doğru ilerleme kaydediyor.

Bitcoin 9 ayın en büyük haftalık kazancı için yolda!

Amiral gemisi dijital varlık Bitcoin ( BTC ), geçen yılın 3 Ekim'inden bu yana en yüksek haftalık artışını kaydetme yolunda olabilir. Piyasa kapitalizasyonu ile ölçülen en büyük kripto para biriminin değeri geçen hafta %13'ten fazla arttı; Bu eğilim devam ederse, 2021'den bu yana böyle bir zaman dilimindeki en büyük artış olacaktır.

CoinMarketCap verilerine göre şu anda Bitcoin, son 24 saatte %5,32 artışla 21.590$'dan ve toplam piyasa değeri 412 milyar dolardan işlem görüyor.

Bitcoin 9 ayın en büyük haftalık kazancı için yolda! - Resim : 1

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Mevcut piyasa hareketleri hakkındaki düşüncelerini paylaşan WazirX Trade Desk'e göre:

“Bitcoin, 3 hafta içinde ilk kez 22.000 $ seviyesini geçen gün geçti, geleneksel ve kripto piyasaları, ABD Federal Rezervinin resesyonla ilgili endişenin orantısız olduğu konusunda verdiği güvenceye olumlu yanıt verdi.”

WazirX ekledi: 

“BTC piyasası hissi de olumlu yönde hareket ederek Korku ve Açgözlülük endeksinde 2 ayın en yüksek seviyesi olan 20'ye ulaştı.”

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.